Hotivi

Hayaller gerçek oldu - Adana UlusAdana Ulus

20 Haziran 2021 - 11:01

Hayaller gerçek oldu

Son Güncelleme :

17 Haziran 2013 - 17:50

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın Sarıçam İlçesi Orhangazi Mahallesi’nde ziyaret ettiği engelli vatandaş İsmail Ulutaş’ın sorunları anında çözüldü.

hayal_gercek“Başkan Adana’yı Dinliyor” projesi kapsamında faaliyet gösteren birimle birlikte İsmail Ulutaş’ın evine giden ve sorunlarını bizzat dinleyen Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, engelli vatandaşın işe gidip gelmek için istediği akülü araç için anında talimat vermişti.

Bu ziyaretten bir gün sonra Zihni Aldırmaz’ın talimatı yerine getirildi ve İsmail Ulutaş’ın adresine hem işe gidip gelmek için kullanacağı akülü araç hem de günlük yaşamını kolaylaştıracak tekerlekli sandalye ulaştırıldı.

Orhangazi Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Cingöz nezaretinde akülü araç ve tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahibi vatandaşa teslim eden Büyükşehir Belediyesi personeli, aynı zamanda araçların nasıl kullanılacağına dair bilgi de verdi.

Mahalle Muhtarı Ali Rıza Cingöz, “Sayın Başkan buraya geldi ve araçlarla ilgili söz verdi. Bunun ardından hemen araçlar teslim edildi. Bu kadar hızlı hareket edilmesinden dolayı hem Sayın Başkan Zihni Aldırmaz’a hem de personeline teşekkür ediyorum” dedi.

Muhtar Ali Rıza Cingöz, Zihni Aldırmaz’a mahalleye verilen hizmetlerden dolayı da teşekkür ederek, “Ceyhan Caddesi asfaltlandı. Çok memnun olduk. Ancak caddenin devamının tamamlanmasını da istiyoruz” diyerek, istekte bulundu.

İsmail Ulutaş da, Zihni Aldırmaz’a teşekkür ederek, “Yıllardır işe gidip gelmekte, bir yere gitmekte zorlanıyordum. Sayın Başkanımdan Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

takipçi satın al