Hotivi

İftarın reklamı olur mu? - Adana UlusAdana Ulus

17 Haziran 2021 - 21:18

İftarın reklamı olur mu?

Son Güncelleme :

12 Temmuz 2013 - 11:09

Adalet ve Kalkınma Partisi Çukurova ilçe  yönetimi  100.Yıl Salihler cami önünde yaklaşık bin kişiye iftar yemeği verdiğini duyurdu. Parti Başkan Yardımcısı Gökhan Osmanoğlu ile 100.Yıl mahalle Başkanı Hasan Güler’in organize ettiği yemeğe, AK Parti İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı,  il, ilçe, kadın ve gençlik kollarından oluşan yaklaşık 50 kişilik ekibin de hazır bulunduğu belirtilen açıklamada, İlçe Başkanı  Ramazan Çırak’ın  iftar yemeği öncesi yemek kazanının başına geçerek, vatandaşlara elleriyle yemek dağıttığı da ifade ediliyor.

iftar_reklamAçılan iftarın ardından  Kuran-ı Kerim okundu, topluca dualar edildi. Yemeğin ardından bir selamlama konuşması yapan AK Parti Çukurova ilçe Başkanı Av. Ramazan Çırak, Ramazanın ve iftar sofralarının önemine değinerek, “Yılda bir defa da olsa ramazan vesilesiyle bir araya gelmenin sevincini ve huzuru birlikte yaşıyoruz. Bizlerle sizleri bir araya gelmesine vesile olanlara teşekkür ediyor, hayırlı iftarlar diliyorum” diye konuştu.

Çırak, daha sonra mahalle sakinleriyle sohbet ederek sorunlarını dinledi. Yemeğe katılan vatandaşlarda Başka Çırak ve yönetimine teşekkür etti.

DSC_0017

takipçi satın al