İMO’nun Genç Yönetimini Ziyaret Etti - Adana UlusAdana Ulus

1 Mart 2021 - 04:15

İMO’nun Genç Yönetimini Ziyaret Etti

Son Güncelleme :

02 Mart 2014 - 11:36

imo ziyaretİnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Adana Şube Başkanı Nazım Biçer ve yönetim kurulu üyeleri Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.

Tek listeyle gidilen İMO Adana Şubesi Genel Kurulunda eski başkan Abdullah Bakır ve ekibinin de onayıyla yönetimi alan genç kadronun başarılı olacağına inandığını söyleyen Zihni Aldırmaz, “Bu bir nöbet. Meslek odalarının yeni yasanın ardından gelir kaynakları azaldı ve hizmet etmek daha zorlaştı. Umarım zoru başarsınız. Laboratuvar gibi gelir getirecek yenilikler yapılması iyi olur” dedi.

Belediye meclis üyesi adayları arasında inşaat mühendisi bulunmadığını, bir kişinin şehir plancısı olduğunu hatırlatan Zihni Aldırmaz, teknik eleman eksiğinin ileride belediyeler ve Adana için sorun olabileceğini kaydetti.

İMO Adana Şube Başkanı Nazım Biçer de yönetim kurulu olarak odanın ve Adana’nın çıkarları doğrultusunda iyi işlere imza atacaklarını belirterek, Zihni Aldırmaz’ın tecrübe ve birikiminden yararlanmak istediklerini ifade etti.

5-6 Aralık 2013’te yapılan Geoteknik Sempozyumuna sponsor olan Adana Büyükşehir Belediyesi’nin, kentin tanıtımına önemli katkı koyduğunu belirten Nazım Biçer, Zihni Aldırmaz’ın, oda faaliyetlerine daima destek verdiği belirtti.