İSA İLE ALDATMAK - Adana UlusAdana Ulus

28 Ekim 2021 - 01:33

İSA İLE ALDATMAK

İSA İLE ALDATMAK
Son Güncelleme :

23 Eylül 2021 - 14:38

(2021-2022 Adli Yıl Açılışı ve Yargıtay yeni hizmet binası Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın okuduğu dua işe açıldı. Erbaş duasında “Bu eserin açılışını besmeleyle gerçekleştiriyoruz. Hayırlı ve mübarek eyle Allah’ım, bereketli eyle Allah’ım,” dedi.

Yargıtay binasının bereketli olunca ne olacak anlamadım ama galiba laik Türkiye’de sıra yargıtaya kadı tayin etmeye geldi.)
“…… Hırsızlığın, sarhoşun, tecavüzün ve zinanın bulunmadığı, yüksek ahlâkın geçerli bulunduğu bir medeniyetten koparılıp getirilen halkımız, karşılarında yeryüzünün en düşük ahlâklı ülkesini buldular. Fâhişeler, caniler ve diğer suçlular tarafından yurt edinilip onlar tarafından yönetilen bu ülkede, kendi karakterine uygun bir toplum meydana getirmeye çalışan halkımız, sonunda tahammül edemeyip isyan etti. Boğazımıza taktıkları zincirlerle bizi buAaya getirenler ise, her seferinde aynı hikâyeye başvurdular.”
Yukarıdaki sözler Spears’ın KÖLE TİCARETİ adlı kitabından alınmıştır.
Köle ticaretinin mucitlerinden ve en azılılarından biri,John Hawkings adlı bir İngiliz’di. Ve köle ticareti için kullandığı gemisinin adı neydi tahmin edin: İSA. O gemi ki, yüz binlerce zavallının mezarı olmuştu.
Kenya’nın Kurucu Devlet Başkanı JomoKenyatta da demişti ki, “Avrupalılar geldiklerinde, onların elinde İncil, bizim elimizde ise topraklarımız vardı. Bize gözlerimizi kapatıp dua etmeyi öğrettiler. Gözlerimizi açtığımızda baktık ki, İncil bizim elimizdeydi, topraklarımız ise beyazların olmuştu.”
İSA, MUSA, MUHAMMET FARK ETMİYOR.
• YÖNTEM KLASİK VE EVRENSEL.
• CAHİL HALKI KÖLELEŞTİRMENİN EN KISA VE KARLI YOLU:DİN.
• VERİYORLAR HALKIN ELİNE HİÇ OKUMAYACAKLARI VE OKUSALAR DA ANLAMAYACAKLARI BİR KİTAP; GERİSİ KOLAY.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.