JMO’da Tatar Güven Tazeledi - Adana UlusAdana Ulus

8 Mart 2021 - 15:13

JMO’da Tatar Güven Tazeledi

Son Güncelleme :

10 Şubat 2014 - 17:47

jmo_yonetimTMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şubesi’nin 10. Olağan Genel Kurulu’nda  Dr. Mehmet Tatar güven tazeledi.

JMO Adana Şube Başkanlığına seçilen Dr. Mehmet Tatar, ”Zaman ayrışmanın değil, birlik ve beraberlik zamanı” olduğunu vurguladı. Meslek adına daha iyi işler yapabilmek için aynı heyecanla, aynı şevkle yollarına devam edeceklerini de belirten Dr. Tatar, şöyle konuştu:

“Bir meslek odasının başarılı olması için tüm üyelerin mesleğine ve odasına sahip çıkarak katkı ve katılım sağlamaları gerekir. Bizler daha önceki dönemlerde olduğu gibi önümüzdeki süreçte de meslek ve meslektaşlarımız adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Halkımızın yararına olan her girişimin bir parçası olacağız. Özellikle doğal afetler konusunda kamuoyunu aydınlatıcı çalıştay, sempozyum, panel vb. etkinliklerimizi sürdüreceğiz. Jeoloji Mühendisleri olarak ülke sorunlarına karşı gerekli çözüm önerileri konusunda her türlü çalışmalara devam edeceğiz. Bu sebeple tüm meslektaşlarımı daha güçlü bir Jeoloji Mühendisliği Odası için çalışmaya, üretmeye, mesleğimize ve meslek odamıza sahip çıkmaya davet ediyorum”

diye konuştu.

Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şubesi yönetimi  Dr. Mehmet Tatar, Doç. Dr. Mustafa Akyıldız, Meltem Akdoğan, Mustafa Kemal Mengeloğlu, İsmail Ergan, Burak Benlioğlu ve Hande Gümüş’ten oluştu. JMO Adana Şube yeni yönetimi, önümüzdeki günlerde mazbatasını alarak yapacakları ilk toplantıda görev bölümü yapacakları bildirildi.