Kadınların olmazsa başarılı olmak imkânsız - Adana UlusAdana Ulus

12 Nisan 2021 - 21:27

Kadınların olmazsa başarılı olmak imkânsız

Son Güncelleme :

03 Mart 2014 - 23:57

Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan  Adayı Hüseyin Sözlü ve Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, Çukurovalı kadınlarla bir araya gelerek, “Kadınların olmadığı bir işte başarılı olmak imkânsız. Siz olmazsanız başarı olmaz” dedi.

akbas_sozlu_kadinlar_matine (1)Çukurova Meclis üyesi adayı Ayça Katlav ve Akbaş’ın eşi Yeliz Yeşilmen bir restoranda kadınlar matinesi düzenledi. Yaklaşık 500 kadının katıldığı matinede konuşan Hüseyin Sözlü, bu mücadelede kadınların desteğine büyük ihtiyaç duyduklarını söyledi. Çukurova Belediye Başkan Adayı  Ali Uğur Akbaş ise, “Her zaman daha yaşanılabilir bir Çukurova için hep birlikte çalışacağız. Çok sayıda projelerimiz var. Ancak sizlerin görüş ve önerileri bizim için her zaman önemli olacak. Siz baş tacı olan kadınlarımızın yanında olacağız. Benim en büyük destekçim eşim Yeliz Yeşilmen’dir “ dedi.

KADINLARIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAĞIZ

Kadınların hayatlarını kolaylaştıracak çok sayıda projeye imza atacaklarını kaydeden Akbaş şunları söyledi;

“Anneleri çalışan çocuklar için kreş ve etüt merkezleri, çocukların derslerini ve sınav hazırlıklarını rahat ve güvenli bir ortamda yapabilecekleri Modern Kültür Evleri oluşturacağız. Projelerimiz arasında rehabilitasyon merkezlerimiz, kadın konuk ve yaşlı bakım evleri, modern yaşam alanları da var.  Bu projelerimizi her mahallede gerçekleştirmek ise tek hedefimiz olacak.  Sanat,  el işi atölye ve sergi salonları yine siz kadınlar ve sanatkarlarımız için yapılacak. Tek idealimiz Çukurovayı ulusal platformlarda yer alacak hale getirmek olacak” akbas_sozlu_kadinlar_matine (3) akbas_sozlu_kadinlar_matine (2)