Karalar,: Esnaflarımızın Yanında Olacağım - Adana UlusAdana Ulus

3 Mart 2021 - 04:33

Karalar,: Esnaflarımızın Yanında Olacağım

Son Güncelleme :

16 Şubat 2014 - 20:25

zeydan_seyhan_esnafCumhuriyet Halk Partisi Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri yapıyor. Karalar, Yeşilevler, İsmetpaşa, Tellidere mahalleri ile birlikte Saydam Caddesi ve Ziyapaşa Bulvarı esnafını ziyaret etti. Esnafın sorunlarının ortak olduğunu belirten Karalar, Seyhan Belediyesi olarak sorunların çözüm noktasında olacaklarını söyledi.

Adana’nın en önemli sorunun işsizlik olduğunu belirten Karalar, işsizliğin yüksek olmasından dolayı esnafın da iş yapamadığını söyledi. Karalar, “Esnaflarımız siftah etmeden kepenk kapattığını söylüyor. Bu anlamda belediye olarak işsizliğin azalmasına, istihdam yaratılmasına katkı sağlayabilirsek esnafta daha çok iş yapar.  Belediyeler büyük fabrikalar kuramaz. Direk istihdam yaratacak işler yapamaz ama bunların alt yapısını hazırlayarak. İstihdama katkı sağlayabiliriz.” dedi.

zeydan_cicekli_karsilamaHEP YANINIZDA OLACAĞIM

CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, esnaf gezilerinin sadece adaylık sürecinde kalmayacağını Belediye Başkanı olduktan sonrada halkın arasında olacağını söyledi. Karalar “Bizler göreve gelince kendimizi makam odasına hapsetmeyeceğiz. Sürekli halkın arasında, iç içe, halkın iktidarının egemen olduğu bir yönetim anlayışı ile belediyeyi yöneteceğiz. Vatandaşlar bizim ayağımıza değil, biz vatandaşın ayağına gideceğiz. Zaten bizim seçim çalışmalarındaki en büyük ve önemsediğimiz sloganımız, ‘Her zaman aranızdaydım, hep yanınızda olacağım’ bu sadece sloganda kalmayacak. Daha öncede söylediğim gibi hep birlikte olacağız.” şeklinde konuştu.

zeydan_balikci karalar_seyhan_esnafi