Karalar’ın Umudu Kadınlarda - Adana UlusAdana Ulus

3 Mart 2021 - 06:18

Karalar’ın Umudu Kadınlarda

Son Güncelleme :

27 Şubat 2014 - 9:17

zeydan_dumlupinar (1)Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, kadınların artık siyasete el attığını ve erkeklerin yapamadığını yapıp AKP’yi göndereceğini söyledi.

Zeydan Karalar, seçim çalışmaları kapsamında Dumlupınar Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Toplantıda katılan ağırlıklı olarak kadınlardan bulunması dikkatlerden kaçmazken Karalar, başarının kadınlar ile geleceğini söyledi. Karalar “Bugün burada yaptığımız toplantıda erkeklerimizden çok kadınlarımız var. Aslında kadınlarımız artık ‘Siyasette bende varım’ demekte. ‘Erkekler bu AKP’yi siz gönderemediniz biz göndereceğiz’ diyor. Bizler 30 Mart akşamı seçimleri kazandığımızda kuşkusuz en büyük emeği geçen insanlarımız kadınlarımız olacaktır” ifadelerini kullandı.

SORUN ÇOK ÇARE CHP’DE…

Adana’nın ve Seyhan’ın birçok sorunu olduğunu belirten Karalar sorunları bildiklerini ve bu sorunları çözecek güçte olduklarını söyledi. Karalar, “Adana’da dolayısıyla Seyhan’da birçok sorun var. Bu sorunların en başında ise istihdam sorunu var. Adana’da kentsel dönüşümü yerinde dönüşüm yapar ve bunu Adanalı müteahhitlere yaptırırsanız Adana’da çok şey değişir. Adana kazanır, Adanalı kazanır. İstihdam olur, işsizlik oranı düşer. Mevcut belediye başkanı seçim zamanı asfalt döküyor. Ama bunlar seçim zamanı yapılıyor. Seçim bitiyor yağmur yağıyor asfalt gidiyor. Bizler kaliteli hizmet yapmaya adayız. Bakın bir Seyhan nehrimiz var, kullanılamıyor. Neden kullanmıyoruz? Başka illerde başka ülkelerde böyle güzellikler değerlendiriliyor ancak biz değerlendiremiyoruz.” şeklinde konuştu.

zeydan_dumlupinar (2)ÖNEMLİ PROJELERLE GELİYORUZ

30 Mart yerel seçimlerini kazanır kazanmaz Seyhan’ın hak ettiği hizmeti almaya başlayacağını söyleyen Zeydan Karalar, birçok önemli projeyi hayata geçireceklerini söyledi. Karalar, “İnşallah 30 Mart seçimlerini kazanıp halkın iktidarını kuracağız. Bizler göreve gelir gelmez önemli projeleri hayata geçireceğiz. Projelerimizin birçoğu soruların çözümüne yönelik olacak. Zira Seyhan’ın katmanlaşmış sorunları var. Vakit kaybetmeden bu sorunları çözmeye başlayacağız. Bizlerin bir amacı da Seyhan Belediyesi ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmak. Eğer ki bu iki belediyeyi de kazanır isek ki kazanacağımıza inanıyoruz; uzun sürede yapılamayacak hizmetleri daha kısa sürede yapacağız.”dedi

zeydan_dumlupinar (3)