Hotivi

Karataş Turizm Merkezi olacak - Adana UlusAdana Ulus

21 Haziran 2021 - 04:42

Karataş Turizm Merkezi olacak

Son Güncelleme :

26 Temmuz 2013 - 16:58

sozlukaratasCeyhan Belediye Başkanı ve MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Hüseyin Sözlü, Karataş ilçesinde bir iftar yemeği verdi.

Sözlü, Karataşlı esnafları da ziyaret ederek, sohbet edip dertlerini dinledi. Özellikle Balıkçı esnafının dertlerin dinleyen Başkan Sözlü, Dalyanla ilgili projeleri olduğunu ve daha geniş bir zamanda Karataşlı balıkçı esnafıyla paylaşacağını söyledi.

Karataş’ta verilen iftar yemeğine MHP Karataş İlçe Başkanı Kadir Toprak, Tuzla Belediye Başkanı Cumali Portakal, MHP Karataş Belediye Başkan Aday Adayları Süleyman Balıkçı, Mehmet Karakuş, Hakan Balbars ve Cengiz Çetinöz, Oda Başkanları, Köy ve mahalle muhtarları ile çok sayıda davetli katıldı.

Sözlü, Ceyhan’da üç dönemdir belediye Başkanlığı yaptığını belirterek, “Allah’a çok şükür ki hiçbir zaman iktidar nimetlerinden yararlanmadım. Sadece 2013 yılında Ceyhan’a yapacağımız yatırımlar 100 milyonu buldu. Biz kendimizi milletimize adamışız, milletimizin neferiz. Karataş’ın turizm potansiyelini biliyoruz. Burada neler yapacağımıza dair projelerimiz de hazır. Yeter ki yapılacak olan seçimde bizleri destekleyin. Allah’ın izniyle 5 yılda Karataş’ı turizm cenneti yapmaya talibiz. Biz, gücümüzün de milletimizin gücünün de farkındayız” dedi.

Başkan Sözlü, MHP’li Karataş Belediye Başkan Aday Adaylarına da çağrıda bulunarak, “MHP’den Karataş Belediyesi için aday adayı olan arkadaşlarımız var. Elbette her arkadaşımız bizim için önemlidir. Onlardan tek istediğim yarın ilçe başkanlığımız, il başkanlığız veya genel merkezimiz arkadaşlarımızdan birisini aday olarak gösterecektir. Sanki kendimiz adaymışız gibi hep birlikte çalışmalıyız. Türkiye’nin içinde bulunduğu sorunların tek çözüm adresi MHP’dir. Yeter ki bizler, bir olalım diri olalım. Hep birlikte aşamayacağımız engel kalmayacaktır” şeklinde konuştu.

takipçi satın al