Hotivi

Kartepe’de Urfa ile karşılaşıyor - Adana UlusAdana Ulus

23 Haziran 2021 - 11:55

Kartepe’de Urfa ile karşılaşıyor

Son Güncelleme :

24 Temmuz 2013 - 9:19

Adanaspor , Kartepe kampındaki ilk hazırlık maçını PTT 1.lig ekiplerinden Şanlıurfaspor ile bugün saat 17.00’de ilk hazırlık maçını oynayacak.

as_havuzAltyapıdan kampa davet edilen genç oyuncular çalışmalarda gösterdikleri mücadele ile Teknik heyetin gözüne girmeye çalışıyorlar. Kendilerine verilen şansı iyi kullanmak istediklerini belirten Eyüp’’ Takımda bulunan Tecrübeli ağabeylerimiz bizlere yardımcı oluyorlar.Aynı şekilde hocalarımızda gelişmemiz açısından antrenmanlarda bizlerle özel olarak ilgileniyorlar.Kartepe kampını iyi geçirerek takımda yer bulmak istiyorum.Oynayacağımız maçlarda gelen şansı iyi kullanmalıyız’’dedi.Diğer bir genç oyuncu Ömercan ise, mükemmel bir ortamda çalıştıklarını ve her genç futbolcunun hayali olan sezon başı kampına katıldıkları için mutlu olduğunu belirtti.Genç oyuncuları herkesten fazla çalışması gerektiğini söyleyen Ömercan’’ Adanaspor’un geleceği  genç oyuncuların olacaktır.Bizlere güvenenleri mahcup etmemek için varımızla yoğumuzla çalışacağız’’şeklinde konuştu.

Turuncu Beyazlı takım Kartepe kampında sabah ve öğleden sonra çift antrenman yapan takımda moraller yerinde. Sabah havuzda antrenman yapan futbolcular kondisyon salonunda da çalışmalarını sürdürüyor. Teknik Direktör Ekrem Al akşam yapılan idmanlarda daha çok taktiksel varyasyonlara yer verdi.

takipçi satın al