Hotivi

Keloğlan Masallar Köyü Adana’da - Adana UlusAdana Ulus

16 Haziran 2021 - 01:01

Keloğlan Masallar Köyü Adana’da

Son Güncelleme :

21 Nisan 2013 - 16:31

Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Merkez Park’ta kurduğu Keloğlan Masalları Köyü’nü çocuklar çok sevdi.

Çocuklar için çeşitli aktivite ve eğlencelerin olduğu Keloğlan Masalları Köyü’nde “Köy Aktiviteleri” ve “Şato Aktiviteleri” olmak üzere iki ayrı etkinlik organize edildi.

Çocukların gönüllerince eğlendiği aktivitiler sırasında özellikle hafta sonu Merkez Park çocukların ve ailelerinin akınına uğradı.


keloglan_masal
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da Keloğlan Masalları Köyü’nü ziyaret ederek, çocuklarla birlikte vakit geçirdi.

Çocuklar ellerinde Türk Bayraklarıyla 23 Nisan coşkusunu erkenden yaşadılar.

Çocuklarla sohbet eden, onlarla hatıra fotoğrafı çektiren Zihni Aldırmaz, “Bu etkinlikleri çocuklarımız için hazırladık. Umarım çocuklarımız mutlu olmuşlardır. Çünkü Büyük Önder Atatürk, geleceğin büyükleri diyerek çocuklarımızın geleceğimiz olduğunu vurgulamıştı. Biz de Büyük Önder’in izinde çocuklarımıza gereken önemi veriyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hepimize şimdiden kutlu olsun” şeklinde konuştu.

 

takipçi satın al