Hotivi

Koçberber İlçeleri denetliyor - Adana UlusAdana Ulus

18 Haziran 2021 - 21:26

Koçberber İlçeleri denetliyor

Son Güncelleme :

18 Nisan 2013 - 16:52

Adana İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Koçberber, İmamoğlu İlçesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Koçberber, Aladağ ilçesindeki inceleme gezisine,  İmamoğlu Kaymakamlığı’nda düzenlenen toplantıyla başladı.

Buradaki toplantıya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Koçberber’in yanı sıra İmamoğlu Kaymakamı Savaş Ünlü, İl Özel İdaresi  Genel Sekreter Yardımcısı Yusuf Kuzu, İmamoğlu İl Genel Meclis üyesi Hacı Çetin, Ak Parti İmamoğlu İlçe Başkanı Nail Göçer, İl Özel İdaresi Daire Başkanları ve İmamoğlu İlçesi’ne bağlı köylerin muhtarları katıldı.

kocberberİmamoğlu ilçesinde 2013 yılında yapılacak hizmetler ile önceki yıl yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda söz alan Muhtarlar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Koçberber’in ekibi ile birlikte  gelerek köylerinin ihtiyaçları ile ilgilenmesini, yapılan hizmetleri incelemesi ve sorunların çözülmeye çalışılmasının kendilerini memnun ettiğini belirterek, İmamoğlu’nda yapılan hizmetlerden dolayı  İl Özel İdaresi yöneticilerine teşekkür ettiler.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Koçberber ise konuşmasında “Muhtarlarımızla görüştük, İmamoğlu ilçemize nasıl daha iyi hizmet edebiliriz? Sorusuna yanıt aramak için, muhtarlarımızla ve ilgililerle bir araya geldik. İl Özel İdaresi olarak Adana halkına hizmet etmek için ilçelerimizi ziyaret ediyoruz. Muhtarlarımızla vatandaşlarımızla görüşüp onların sorunlarını, taleplerini dinliyoruz. İdaremizin hizmet alanına giren konularda sorunları çözmeye, ihtiyaçları karşılamaya devam edeceğiz” dedi.

İmamoğlu ziyaretinde, İl Özel İdaresi’nce Fatih Mahallesi’nde yaptırılan 28 Derslikli İlköğretim Okulu inşaatını yerinde incelendi ve  görevli personellerden çalışmalarla ilgili bilgi alındı. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Koçberber, eksikliklerin hızlı bir şekilde tamamlanarak okulun bir an önce faaliyete geçirilebilmesi gerektiğini söyledi.

takipçi satın al