Hotivi

Korgeneral Bostancı,Müsteşar oldu - Adana UlusAdana Ulus

22 Haziran 2021 - 17:53

Korgeneral Bostancı,Müsteşar oldu

Son Güncelleme :

11 Ağustos 2013 - 12:43

mustesar_bostanciAdana 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanlığı görevini yürütürken, Tümgeneral rütbesinden Korgeneralliğe terfi ederek Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarlığı’na atanan Sezai Bostancı Ankara’daki yeni görevine başlamadan önce Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a veda ziyaretinde bulundu.

Korgeneral Sezai Bostancı Adana’da görev yaptığı süre boyunca güzel dostluklar kurduğunu kaydederek, “Adana’da görev yapmaktan bu şehri ve insanlarını tanımaktan son derece mutlu oldum. Bu güzel şehirden çok güzel anılarla ayrılıyorum. Görev yaptığım süre boyunca Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili olarak şahsıma gösterdiğiniz yakınlıktan ve kurumlarımız arasındaki işbirliğindeki katkılarınızdan dolayı size teşekkür ediyorum”  diye konuştu.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ise Korgeneral Bostancı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sizin gibi değerli bir Komutan ile çalışmaktan bizler de büyük memnuniyet duyduk. Gidişiniz her ne kadar bizleri üzdüyse de, çok önemli bir göreve atanmanızdan dolayı sizin adınıza mutluluk duyduk. Adana’daki görev sürenizde şehrimize yaptığınız katkılardan dolayı size kent halkı adına şükranlarımı sunuyor ve Ankara’daki önemli görevinizde size başarılar diliyorum” dedi.

Zihni Aldırmaz, Korgeneral Sezai Bostancı’ya Adana hatırası olarak çeşitli armağanlar sundu.

takipçi satın al