Kupalar Aldırmaz’dan - Adana UlusAdana Ulus

14 Haziran 2021 - 15:47

Kupalar Aldırmaz’dan

Son Güncelleme :

13 Haziran 2013 - 14:17

Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen “Birimler Arası Futbol Turnuvası”nda Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü takımı şampiyon oldu.

kupa_aldirmazAdana Demirspor Kulübü Altyapı Tesisleri’nde oynanan final maçında Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü ile Mali Hizmetler Daire Başkanlığı takımları karşı karşıya geldi.

Oldukça çekişmeli geçen final maçını Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Genel Sekreter Nermin Akray, daire başkanları, şube müdürleri ile çok sayıda belediye personeli büyük bir heyecan içinde izledi.

Maç sonunda Mali Hizmetler takımına 3-0’lık üstünlük sağlayan Özel Güvenlik takımı şampiyon olarak büyük bir sevinç yaşadı.

Dostça geçen maçta dostluk gösterileri maçtan sonra da sürdü. Şampiyon takımın kupasını Zihni Aldırmaz verirken, Mali Hizmetler takımı da ikincilik kupasını Genel Sekreter Nermin Akray’ın elinden aldı.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana’da 113 bin 500 gence spor yaptırdıklarını belirterek, “Biz personelimizin de spor yapmasını istediğimiz için böyle bir turnuva düzenledik. Bu etkinlik ile hem personel arasında kaynaşmayı sağlıyor hem de birlikteliği güçlendiriyoruz. Bu tür etkinlikler bundan sonra da devam edecek” şeklinde konuştu.

Kupa töreninin ardından Zihni Aldırmaz, final oynayan sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. 19 gün süren turnuvada 19 takım mücadele etmişti.

takipçi satın al