Kurttepe’ye Park, Öğrenciye Yurt - Adana UlusAdana Ulus

26 Şubat 2021 - 22:48

Kurttepe’ye Park, Öğrenciye Yurt

Son Güncelleme :

15 Şubat 2014 - 13:54

soner_adanaHer yerde “Mazbatasız başkan” diye karşılanan CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, Kurttepe’ye “park”, üniversiteli öğrencilere de yurt yapma sözü verdi. Çetin, “Yeri hazır, parası tamam, bir tek kuruş belediyenin kasasından çıkmayacak” diye konuştu.

CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin, Kurttepe Mahallesi’nde düzenlenen sokak arası toplantısında çocuk parkı yapma sözü verdi. Mustafa Kütük adlı bir yurttaşın “Evimin önü imar planında yeşil alan ve park olarak gözüküyor. En yakın park iki kilometre uzakta. Buraya park mümkün olabilir mi?” diye ricada bulundu. Çetin de mahallelerinin önünde “Seçildikten sonra ilk işlerimizden biri bu sorunu çözmek olacak. Eğer o arsa yeşil alansa en kısa sürede parkınızı yapıp çocuklara hediye edeceğiz, hiç merak etmeyin” diye konuştu.

Adana’ya üniversite okumak için gelen gençleri rahat ettirmek amacıyla bir yurt yapacaklarının da sözünü veren CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Çetin, “Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu yurt yapılmasını çok önemsiyor. Biz henüz seçilmeden kolları sıvadık, arsa da hazır. Projesini de hazırlıyoruz. Belediyemizin kasasından bir tek kuruş çıkmadan gençlerimiz için yemekhanesi, kütüphanesi de olan çok güzel bir yurt yapacağız” diye bilgi verdi.