Hotivi

Kusursuz Bir Vücut İçin 3 Taşla Bir Kuş! - Adana UlusAdana Ulus

15 Haziran 2021 - 09:47

Kusursuz Bir Vücut İçin 3 Taşla Bir Kuş!

Son Güncelleme :

10 Nisan 2015 - 19:19

Yazın habercisi olan bahar aylarıyla birlikte kadınlarda ve erkeklerde forma girme telaşı başladı.

Baharın yüzünü göstermeye başladığı şu günlerde kazaklar, montlar, gardıropların diplerinde, kısa kollu bluzlar, elbiseler, şortlar ve askılılarda dolaplarda yerini almaya başladı. Tabi bir yandan da yaz içi tatil planları yapılıyor.

Özellikle yaz aylarında en çok da kadınlara rahatsızlık veren selülitler ve bölgesel fazlalıklardan kurtulmak artık gelişmiş tıp teknolojileri ile mümkün hale geldi. Tatil beldelerinde vücudunuzu gizlemeden dilediğiniz gibi giyinmek için artık bitmek bilmeyen diyetlere, selülitleri yok etmek için kullanılan kozmetik ürünlere artık gerek yok. Exilis CRT bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi ile 4 seansta vücudunuzun yağ volümü azalıp, sıkılaşarak şekilleniyor ve inceliyor. Selülitlerde ise % 80 varan belirgin bir azalma sağlayan ağrısız, izsiz ve çabuk sonuç veren Exilis CRT yöntemini Türkiye ‘de ilk uygulayanlardan olan Medikal Estetik Hekimi Dr. Emre Çiçek önemli açıklamalarda bulundu.

Aynı Anda; Bölgesel Zayıflama, Gençleşme ve Selülit Tedavisi Sağlayan Exilis CRT Yöntemi Artık Türkiye’de

Birkaç yıldır Amerika’da uygulamada olan bölgesel zayıflama, gençleşme ve selülit tedavisini sağlayan Exilis CRT yöntemi ülkemizde de Medikal Estetik Hekimi Emre Çiçek tarafından uygulanmaya başlandı. Dr. Emre Çiçek; “ Sistemin sahip olduğu patentli dual enerji teknolojisi sayesinde; bölgesel zayıflama, selülit ve gençleşme tedavisindeki en etkili üç yöntemin tek bir cihazda toplandığını belirterek. Exilis CRT Yöntemi hakkında şu bilgileri verdi; “ Radyofrekans, Ultrasound ve Criyo cihazlarının tek bir cihazda toplanması ile yağ volümü azaltılıp, ciltte sıkılaşma ve kollagen yenilenmesİ sağlanıyor. Cilt yüzeyinde ise kollajen artırımı sağlayan hücreler harekete geçirilerek gençleşme ve sıkılaşma elde ediliyor. Bu sistemin etkisi FDA onayı ile de belgelenmiştir”

Yapılan Anketler Sonucu Bölgesel Yağlanma, Selülit ve Gençleştirme Etkisi ile “ Exilis CRT “ Yöntemi 1. Sırada Yer Alıyor

Sağlıklı İncelme, sıkılaşma ve selülit sağlayan Exilis CRT Yöntemi ile ilgili olarak Dr. Çiçek, teknolojinin Amerika’da ve dünyanın itibarı en yüksek sağlık-estetik sitesi ‘www.realself.com’ da doktor ve uygulanan hastaların puanlaması ile selülit tedavisi, bölgesel yağlanmalar, selülit ve gevşeklik tedavileri arasında %86 gibi yüksek bir kullanıcı memnuniyeti ile benzerleri arasından sıyrılarak açık ara etki ve memnuniyet sağlaması ile medikal uygulamalar arasında 1.sıraya yerleştiğini ifade etti.

1 Taşla 3 Kuş Vuran Exilis CRT Yöntemi ile İdeal Vücut Ölçülerine Ameliyat Olmadan Sahip Olmak Mümkün

Dr. Emre Çiçek, “Bu teknolojide, Ultrasound’un mekanik etkisi, radyofrekansın dokuyu kontrollü bir biçimde ısıtması prensibi ve cryo yöntemlerinden faydalanılmakta. Sistemde, Ultrasound ve radyofrekans enerjilerinin mekanik etkisi sayesindedirençli olan dokuya erişilebilinmekte ve burada olumlu etki sağlanmakta. Cryo ilede Bölgesel yağlanmalarda, selülit tedavisinde, yüz sarkma ve gevşekliklerinde sağlıklı cilt yapısını korumaya, daha derin dokulara inmeye, güvenli uygulama yapmaya olanak tanımakta. ”açıklamasında bulundu.

1.5 Ayda 2 Beden İncelme

Uygulama sonrası detaylara de değinen Medikal Estetik Hekimi Emre Çiçek, “Uygulamanın hemen ardından olumlu etkilerin açıkça görülebildiği EXILIS CRT için tavsiye edilen 4-6 seanslık bir süreç. 7-10 gün aralıklarla yapılan ve yaklaşık 45 dakika süren uygulama sırasında hiçbir acı duyulmuyor ve kişi uygulamanın hemen ardından günlük yaşamına dönebiliyor. 1-1.5 ay sonunda ortalama 2 bedene varan incelme yağ volümünde azalma, sarkmalarda toparlanma, selülit görünümünde ise %80 varan iyileşme gözlemlenmektedir.” dedi.

takipçi satın al