Hotivi

Maç girişinde alkol testi - Adana UlusAdana Ulus

15 Haziran 2021 - 12:54

Maç girişinde alkol testi

Son Güncelleme :

23 Nisan 2013 - 0:55

PTT 1.Lig 31. Hafta Adana Spor A.Ş.- Kayseri Erciyesspor arasında oynanan maça girenlerden 21 kişide yapıklan testten 2 kişinin alkollü olduğu belirlenip maça alınmadığı açıkladın

asmac_tribunEmniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, 21 Nisan 2013 tarihinde, 5 Ocak stadındaki Adana Spor A.Ş.- K.Erciyesspor arasındaki maçta üç Kişiye taşkınlık çıkarmak ve zarar vermekten, bir Kişiye müsabakaya kesici ve delici alet sokmaktan, bir Kişiye Adanaspor-Adana Demirspor  maçında kötü ve çirkin tezahüratta bulunmaktan, bir Kişiye Adana Spor A.Ş-Boluspor maçında kötü ve çirkin tezahüratta bulunmaktan 6222 sayılı Sporda Şiddetin ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun çerçevesinde toplam altı kişiye adli işlem yapıldı.

SEYİRCİYE ALKOL TESTİ

21 Nisan 2013 tarihinde oynanan Adana Spor A.Ş.- K.Erciyesspor müsabakası öncesinde alınan etkin önlemler ve aramalar neticesinde de bol miktarda yanıcı, yakıcı, ezici, yaralayıcı madde ve alet ele geçirildi. Müsabaka öncesinde stadyuma giriş turnikelerinde 21 kişiye yapılan alkol muayenesinde iki kişinin alkollü olduğu tespit edildi ve şahıslar müsabakaya alınmadı.

 

takipçi satın al