Mesut Saray Demirspor’da - Adana UlusAdana Ulus

13 Haziran 2021 - 23:14

Mesut Saray Demirspor’da

Son Güncelleme :

19 Haziran 2013 - 17:38

mesut_sarayadsAdana Demirspor, Tavşanlı Linyitspor’dan Mesut Saray ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Dış transferde Tavşanlı Linyitspor’dan Mesut Saray’ı 2 yıllığına renklerine bağladıklarını ifade eden Profesyonel Spor Dallarından Sorumlu Yönetici Şerif Güler, “Dış transferde ilk anlaşmayı Mesut Saray ile yaptık. İç ve dış transferde çalışmalarımız çok ciddi şekilde sürüyor. İç transferde de anlaşmak istediğimiz futbolculardan fire vermeden anlaşacağız” diye konuştu. Güler, Brezilyalı oyuncu Juninho ile yüzde 99 ölçüde anlaşacaklarını da bildirdi.

Çok sevdiği camiaya geldiği için duyduğu mutluluğu anlatan Mesut Saray, “Oynamayı çok istediğim ve büyüklüğü tartışılmaz olan Adana Demirspor camiasına hep birlikte çok büyük hizmetler vereceğiz. Birçok süper lig takımlarının istemesine rağmen ben “Adana Demirspor” dedim. Bu camiaya beni kazandıran başta kulüp başkanımız Mustafa Tuncel olmak üzere tüm yönetim kurulumuza teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Mavi-lacivertli kulübün 2 yıllığına renklerine bağladığı Mesut Saray, imza töreni öncesi Adana Demirspor’un resmi sağlık sponsoru olan Özel Adana Algomed Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.  Algomed Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uzman Doktor Arif Akgül, Mesut’un tüm kontrollerinin yapıldığını, herhangi sağlık sorununun bulunmadığını açıkladı. Akgül, “Adana Demirsporumuzun transfer ettiği tüm oyuncuların kontrollerini hastanemizde çok detaylı bir şekilde yapacağız” dedi.

takipçi satın al