MHP’li ve AK Partili kardeşlerimizin de oylarına talibiz - Adana UlusAdana Ulus

7 Mart 2021 - 21:55

MHP’li ve AK Partili kardeşlerimizin de oylarına talibiz

Son Güncelleme :

09 Şubat 2014 - 22:17

Adana(Ulus)–CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram, daha önce hangi partiye oy atmış olursa olsunlar tüm Yüreğirlileri kendisine oy vermeye çağırarak; “Artık gün ayrışma zamanı değil. Birleşme zamanıdır. MHP’li kardeşlerimizden, AK Partili kardeşlerimizin de ‘analarının ak sütleri gibi helal’ oylarını talibiz” dedi.saricam aciliss

Bayram, Yüreğirlilere; “Ben Yüreğir’in bir öz evladı, bir kardeşiniz olarak Yüreğir için yüreğimi ortaya koydum. Siz de yüreğinizi benim yanıma koyun. El birliğiyle 11 yıllık zulüm iktidarına bir son verelim. Yalanı, dolanı, hırsızlığı, ayakkabı kutularını kargo yapıp gönderelim. ”diye seslendi.

Aydınlık Yüreğir’i kuralım

Sarıçam Seçim Merkezinin açılışında konuşan CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram, “Biz 30 Mart’ta hem Büyükşehir’de hem de bütün ilçelerde CHP’yi iktidara taşımak için kenetlendik. Biz tüm başkan adayları olarak inanıyoruz. Siz de inanın. Plansız, geri bıraktırılmış, insanların mutsuz olduğu Yüreğir’i, el birliğiyle çağdaş, aydınlık bir kent haline getirelim” dedi.

CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram, PTT Evleri’ndeki Yüreğir Cemevi’ni de ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldıray Arıkan ile birlikte Yüreğir Cemevi’ne giden Bayram burada vatandaşlara; ”Canlar!… Hacı Bektaş Veli’nin söylediği gibi ‘Bir olalım, iri olalım, diri olalım. Bizlere oy vermeniz yetmez. Sizlerden isteğim sahaya inmeniz, çalışmanız, insanları ikna etmenizdir. Biz MHP’li , AK Partili kardeşlerimizin de oylarına talibiz. Çünkü biz Yüreğir’e sadece CHPlileri değil, tüm Yüreğir’i kucaklamak için talibiz” şeklinde konuştu.

CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram, pazaryeri ve esnaf gezilerine de devam etti. Adres bu kez PTT Evleri ve Kozan Yolu’ydu. Vatandaşlarla tek tek sohbet etmeye özen gösteren Orhan Bayram, onlara “Şimdi seçim oldu diye geldiğimi ve sonra sizi unutacağımı zannetmeyin. Belediye Başkanı olduktan sonra hep sizlerle iç içe olacağıma söz veriyorum” diye konuştu.

saricam aciliss ptt pazar yeri