Hotivi

MHP'lilerin Akçatekir Buluşması - Adana UlusAdana Ulus

20 Haziran 2021 - 04:00

MHP’lilerin Akçatekir Buluşması

Son Güncelleme :

22 Temmuz 2013 - 9:47

sozlu_akcatekirMahalli İdareler İşverenleri Sendikası (MİS) Genel Başkanı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile Çukurova Belediyeler Birliği Başkanı ve Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, hafta sonunu  Akçatekir’de geçirdiler.

MHP’nin Adana ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayı olan Sözlü ve Kocamaz’a Pazantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Akçatekir Belediye Başkanı Mehmet Kılıçkaya ve MHP Pozantı İlçe Başkanı Durmuş Taşpınar da katıldı.

Bölgenin yaylası olarak bilinen ve yaz aylarında nüfusunun yaklaşık 400 bine dayandığı Akçatekir’de MHP’li Belediye Başkanları alkışlarla karşılandı.

Elele vererek esnafları dolaşan Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ile Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü yoğun ilgi gördü.

Kocamaz ve Sözlü ikilisini yan yana gören vatandaşlar,”hayırlı olsun”  temennisinde bulunurken,  Çukurova’nın iki çalışkan ve başarılı belediye başkanını Büyükşehirlerde görmek istediklerini ifade ederek başarılar dilediler.

Birlik mesajı veren Başkan Kocamaz ve Başkan Sözlü, Adana ve Mersin’i bir bütün olarak gördüklerini belirterek, 2014 Mart’ından sonra her şeyin Mersin ve Adana için daha güzel olacağını anlattılar.

İki başkanı yan yana gören esnaflar ise şaşkınlıklarını ifade ederken, Kocamaz ile Sözlü’nün uyumlu çalışmalarının Adana ve Mersin için bir kazanç olduğunu vurguladılar.

Esnaf ve vatandaşlarla tek tek tokalaşan Kocamaz ile Sözlü kendilerine gösterilen ilgiye teşekkür ettiler.

 

takipçi satın al