Hotivi

“Milletvekilliği halkın makamı” - Adana UlusAdana Ulus

16 Haziran 2021 - 17:10

“Milletvekilliği halkın makamı”

Son Güncelleme :

23 Nisan 2015 - 15:58

zulfikar_inonu_tumer_makam_halkinCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayı  Zülfikar İnönü Tümer,  milletvekili makamının halkın makamı olduğunu söyledi.

İl Başkan Yardımcısı Abeydullah Kolcu ile birlikte Sarıçam İlçe Başkanı Musa Gökdemir, İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Ünal, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililerle görüşen Tümer, “CHP’nin milletvekili adayları olarak onurlu görevde bizlere büyük destek veren örgütlerimize ve partililerimize teşekkür ediyorum” dedi.
CHP’nin iktidara doğru emin adımlarla ilerlediğini ve Türkiye genelinde CHP sinerjisi oluştuğunu dile getiren Tümer, “Milletvekilliği makamını CHP’lilerin onuru ve halkımızın makamı olarak görüyorum. Tüm CHP’lilerin ve vatandaşlarımız kendisini bu makamda görecek” diye konuştu.
Bir milletvekilinin tek başına her sorunu bilecek ya da çözüm üretecek yapıda olamayacağını kaydeden Tümer, “Sorunların tespitinde örgütümüze büyük görev düşüyor. Tespit edilen sorunlara birlikte çözüm üretmeye çalışacağız” dedi.
İki aylık süreçte CHP’nin tüm örgütleriyle iktidar mücadelesi vereceğini kaydeden Tümer, “Sarıçam’ın CHP açısından önemini biliyorum. Tüm vatandaşlarımızı kucaklayıcı çalışmalar yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Aile sigortasından emeklilere, çocuklarımızdan üniversiteli öğrencilerimize kadar birçok konuda çözüm reçetemiz var” dedi.

takipçi satın al