Hotivi

Millilerimiz Sağlık Kontrolunde - Adana UlusAdana Ulus

22 Haziran 2021 - 16:27

Millilerimiz Sağlık Kontrolunde

Son Güncelleme :

24 Ağustos 2013 - 0:07

Adana’da düzenlenecek Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası’na sağlık sponsoru olan Algomed Hastanesi, Genç Milli Takım oyuncu ve antrenörlerinin sağlık kontrollerini gerçekleştirdi.

mil_saglikAdana’da 5-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek U23 Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bir süredir Adana’da kampta olan Milli Takım oyuncuları sağlık kontrolleri için Dünya Şampiyonası’nın sağlık sponsorluğunu üstelenen Algomed Hastanesi’ne gitti. 
Milli sporcularla yakından ilgilenen Algomed Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Arif Akgül, böyle önemli bir organizasyonun Adana’da yapılmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Şampiyona boyunca takımların tüm sağlık problemlerinde yanlarında olacaklarını belirten Uzm. Dr. Akgül, ‘’Sakatlıkların yaşanmadığı, centilmenlik içinde sürecek bir şampiyona geçmesini diliyoruz. Ancak herhangi bir sorun yaşandığı takdirde Algomed Hastanesi olarak elimizden geleni yapacağız. Hastanemizin ve personelimizin her zaman sporcularımızın yanında olduklarının bilinmesini isterim.’’ şeklinde konuştu.

Dünya Şampiyonası Genel  Koordinatörü Yrd.Doç.Dr.İsmail Güneş ise Algomed’in Adana’da yapılacak Dünya Şampiyonasına sponsor olmasından ötürü mutluluk duyduklarını, bunun uzun ve istikrarlı bir işbirliğinin başlangıcı olmasını dilediklerini ifade ederek gösterdikleri konukseverlik ve ilgiden ötürü tüm Algomed çalışanlarına teşekkür etti.

Sağlık kontrollerinin yapılmasının ardından Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı sporcuları için hastanede kokteyl düzenlendi.

takipçi satın al