Hotivi

Minik Patileri Doyuruyor - Adana UlusAdana Ulus

20 Haziran 2021 - 10:02

Minik Patileri Doyuruyor

Son Güncelleme :

28 Nisan 2015 - 12:03

Real Hipermarketler Zinciri, İstanbul, Ankara, Adana ve İzmit mağazalarının atık gıdalarını belediyeler işbirliği ile barınak ve hayvanat bahçelerine göndererek hayvanların beslenmesine katkıda bulunuyor. Real, minik patilere özel “Duyduğumuza Sevindik” yardım projesiyle küçük dostlarımızı destekliyor.

Real Hipermarketler Zinciri, İstanbul Fulya, Merter, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Kartal, Ankara Etlik, Bilkent, Adana ve İzmit mağazalarından kalan yiyecek malzemelerini hayvanat bahçesi ve barınaklara gönderiyor. Aralarında meyve, sebze, et ve süt ürünleri, bakliyat grubu, et reyonundan çıkan kemikler, unlu mamüller ve Real Cafe’den kalan gıda artıklarının bulunduğu yiyecekler sahipsiz hayvanlara yaşam kaynağı oluyor.

Mağazaların bulunduğu ilçe belediyelerinin işbirliği ile yürütülen “Duyduğumuza Sevindik” yardım projesi kapsamında, Real’in 9 mağazasından artan yiyecekler gün aşırı barınak ve hayvanat bahçelerine gönderiliyor. Proje sayesinde bugüne kadar sayısız hayvanın günlük beslenmesine katkı sağlandı.

takipçi satın al