MMO Satranç ödülleri - Adana UlusAdana Ulus

22 Ekim 2021 - 10:00
izmir escort

MMO Satranç ödülleri

MMO Satranç ödülleri
Son Güncelleme :

05 Kasım 2012 - 15:38

Adana(Ulus)–TMMOB Makina Mühendisleri Odası Adana Şubesi, BİLFEN Okulları ve Hamle Satranç Spor Kulübü tarafından ortaklaşa düzenlenen Satranç Turnuvasında ödüller sahibini buldu.

Özel Çukurova BİLFEN Okulları’nda 3 gün devam eden ve 6 ilden 267 sporcunun katıldığı MMO Satranç Turnuvası ödül töreni ile sona erdi. MMO Adana Şube Başkanı Hüseyin Atıcı, amaçlarının satranç sporuna destek olduğunu, Adana’da ilk kez düzenlenen böyle bir turnuvaya öncülük etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Satranç Federasyonu İl temsilcisi Ahmet Büyükpolat, Adana’da satranca destek verenleri her zaman şükranla andıklarını, ilginin her geçen gün artmasının da sevindirici olduğunu kaydetti.

Adana’da satranç sporuna büyük destek veren Makine Mühendisi Mehmet Emin Güzelsoy ve Cemil Sabahi’ye, MMO Şube Başkanı Hüseyin Atıcı ile Satranç Federasyonu il temsilcisi Ahmet Büyükpolat tarafından günün anısına birer plaket verildi.

Adana’da ilk kez düzenlenen ve bölge illerinden de katılımın olduğu Satranç Turnuvasında, her yaş grubunda erkekler ve bayanlar ayrı kategorilerde mücadele etti. 8 ayrı kategoride oynanan Satranç Turnuvasında her kategorinin 1-2. ve 3’lerine kupa ve madalya, 4-5 ve 6’larına madalya, her kategoride dereceye giren sporculara MMO Adana Şubesi ve Hamle Satranç Kulübü tarafından sürpriz ödüller dağıtıldı. Toplam 42 kişiye ödülleri MMO Adana Şube Başkanı Hüseyin Atıcı, İl temsilcisi Ahmet Büyükpolat, MMO Yönetim Kurulu Üyesi Cem Güvel ile diğer davetliler tarafından verildi.

MMO’DAN 42 ÖDÜL

Satranç Turnuvasında ilk 6’ya giren sporcular ve yaş kategorileri şöyle:

7-8 YAŞ ERKEKLER: 1.Ege Tüfekçi, Doruk Özyağcı, Deniz Yurd, Burak Özkale, Tekin Alp Erdoğan,

7-8 YAŞ KIZLAR: Hatice Gülsever, Ilgın Kaya, Bahar Zeynep Bugay, Beril Ekşi, Defne Işıl Güneşer, Nisanur Kısacık,

9-10 YAŞ ERKEKLER: Yusuf İşidoğru, Hakan Gökmen Topal, Onur Utku Batmaz, Deniz Yıldırım, Talu Kervancıoğlu

9-10 YAŞ KIZLAR: Sida Saim,Cemre Özdemir, Doğa Kaya, Selin Nesanır, İncir Sırlıbaş, Sude Yağmur, Tülü,

11-12 YAŞ ERKEKLER: Ömer Amir Akdağ, Anıl Adaş, Ulaş Yalçın, Ekin Harman, Ali Kıyak,

Özgür Can Yılmaz

11-12 YAŞ KIZLAR: Simay Nisanoğlu, Hatice Mislina Bozkurt, İlayda Elif Karcıoğlu, Zeynep Şeyma İncecik, Gülseher Karpuz

Öte yandan, MMO üyeleri arasında ilk 3’e giren Onur Özbuzdağlı, Ali Yıldırım, Fazlı Mutlu’ya da madalya, kupa ve çeşitli ödüller verildi.

 

 

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
takipçi satın al