Nesine.Com, Demirspor'a sponsor oldu - Adana UlusAdana Ulus

27 Şubat 2021 - 07:39

Nesine.Com, Demirspor’a sponsor oldu

Son Güncelleme :

20 Şubat 2014 - 14:22

ads_nesinecomPTT 1.Ligi’nde mücadele eden Adana Demirspor Kulübü, Nesine.com ile 1.5 yıllık sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda düzenlenen imza töreninde sponsorluk sözleşmesini Adana Demirspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydoğdu ve Nesine.com Genel Müdürü Halit Gülbakanoğlu imzaladı.

İmza törenine Adana Demirspor Kulübü Asbaşkanı Hasan Surözü, Basın Sözcüsü Hasan Erdeve, Kulüp Muhasip Yönetim Kurulu Üyesi Emin Yumuşak, Hukuk ve İdari İşler Sorumlusu Av.Cem Kösemen ile Stadyum ve Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Nuri Özbakır da katıldı.

Desteklerinden dolayı Nesine.com Genel Müdürü Halit Gülbakanoğlu’na teşekkür eden Mavi-Lacivertli Kulüp Başkanı Selahattin Aydoğdu, elele vererek Adana Demirspor’u başarıya taşımak amacında olduklarını söyledi.

Adanalılık ruhunu her zaman için ön planda tutmaya çaba gösterdiklerini ifade eden Adana Demirspor Kulübü Asbaşkanı Hasan Surözü ise; “Selahattin Aydoğdu başkanlığındaki yönetim kurulumuz döneminde, ilk kez Adana ve Demirspor’a sponsorluk anlamında destek sağlanmıştır. Nesine.com’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Nesine.com Genel Müdürü Gülbakanoğlu ise; “Uzun süreden beri beğeniyle takip ettiğimiz ve çok büyük bir camiaya sahip olan Adana Demirspor Kulübü ile sponsorluk anlaşması yapmayı uzun süredir arzu ediyorduk. Bugüne kısmet oldu. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın stadlarında saha kenarlarındaki reklam panolarını kullanıyorduk. Adana Demirspor kulübü ile Nesine.com tekrar futbola dönmüştür. Adana Demirspor ile uzun soluklu bir anlaşma içerisindeyiz. İnanıyoruz ki; bu anlaşma ile uluçınar Adana Demirspor Süper Lig’e uzanacaktır” diye konuştu.

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Aydoğdu, Nesine.com Genel Müdürü Gülbakanoğlu’na Adana Demirspor kulübünün kombine biletlerinden hediye etti.

Mavi-Lacivertli Kulübün Yönetim Kurulu ve Nesine.com Genel Müdürü Halit Gülbakanoğlu imza töreninin ardından 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nı gezdiler.