Hotivi

Nurettin ve Kamil Demirspor'da - Adana UlusAdana Ulus

18 Haziran 2021 - 21:59

Nurettin ve Kamil Demirspor’da

Son Güncelleme :

09 Temmuz 2013 - 4:17

Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu,Kayserispor’dan Kamil Ahmet Çörekçi ve Nurettin Kayaoğlu ile birer yıllık kiralık olarak anlaştı.

kamil_ads_nurettinİngiltere’nin Fulham takımının alt yapısından yetişen Kamil Ahmet Çörekçi sağbek ve orta saha mevkiinde görev yapıyor. Shalke 04’in alt yapısından yetişen Nurettin Kayaoğlu ise sol bek ve stoper mevkiisinde oynuyor.

Kendilerini mavi lacivertli renklere bağlayan Kamil Ahmet ve Nurettin, çok büyük bir camiaya geldiklerinin farkında olduklarını ifade ederek, “Transferimizin gerçekleşmesinde çok büyük emek sarf eden Kulüp Başkanımız Sayın Mustafa Tuncel ve Yönetim Kuruluna sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Adana Demirsporumuza, camiaya ve taraftarına yakışan bir futbol sergileyip, özlemle beklenen süper lige koşar adımlarla ilerleyeceğiz” dediler.

Kamil Ahmet ve Nurettin “Adana Demirspor’un çok ateşli bir taraftar grubu olduğunu daha önceden de biliyorduk. Transferimizi duyan arkadaşlarımız bizleri telefonla arayarak çok önemli bir camiaya hizmet edeceğimizi söylediler. Anlatılanlar karşısında inanılmaz mutlu olduk. Performansımızı bu müthiş taraftarımızın önünde kat kat arttıracağız” şeklinde konuştular.

Transfer edilen Kamil Ahmet ve Nurettin’i mavi lacivertli renklere bağlayan mukaveleyi birlikte imzalayan Adana Demirspor Kulübü Başkan Vekili, Alt Yapı ve Amatör Spor Dalları Sorumlusu Aziz Kaya, her iki futbolcuyla da anlaştıkları için inanılmaz sevinçli olduklarını belirterek “Kayserispor Kulübü ve Kulübün Sportif Direktörü Süleyman Hurma’ya transferin gerçekleştirilmesindeki katkıları nedeni ile teşekkür ediyoruz” dedi.

takipçi satın al