Oy vermeyenleri sandıkta buluşturacağız - Adana UlusAdana Ulus

26 Şubat 2021 - 12:12

Oy vermeyenleri sandıkta buluşturacağız

Son Güncelleme :

28 Şubat 2014 - 20:57

dsp_fethiye_atil (2)DSP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fethiye Atıl,  oy vermeyenleri sandıkta buluşturacaklarını,  herkese eşit hizmet götüreceklerini söyledi.

Atıl, Akkapı Mahallesi’nde halkın sorunlarını dinledi, pazar yeri ve kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya geldi. DSP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fethiye Atıl Başkanlığı kazanması durumunda herkese eşit hizmet götüreceğini ve kavgacı değil uzlaşmacı bir tavır sergileyeceğini söyledi.

Geçtiğimiz seçimlerde 9 milyona yakın seçmenin sandık başına gitmediğini hatırlatan Fethiye Atıl, “Biz DSP olarak oy kullanmayan bu 9 milyonun üzerindeki vatandaşımızı seçim sandığında buluşturmak için çaba sarf ediyoruz. Hangi partiye verirseniz verin mutlaka oyunuzu kullanın ve demokratik haklarınızı koruyun” dedi.

Oy kullanmayan vatandaşların bu seçimde sandığa gideceklerine olan inancını da dile getiren Atıl, daha önce sandığa gitmeyen ancak bu seçimde oyunu kullanacak vatandaşların tercihinin DSP’den yana olacağından da emin olduğunu sözlerine ekledi. dsp_fethiye_atil (3) dsp_fethiye_atil (1)