Özdiş ve Adıgüzel’den Destek - Adana UlusAdana Ulus

12 Nisan 2021 - 22:07

Özdiş ve Adıgüzel’den Destek

Son Güncelleme :

23 Şubat 2014 - 18:57

ozdis_zeydan_adiguzelCumhuriyet Halk Partisi Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar seçim çalışmalarını mahalle gezileriyle sürdürüyor.

Emek Mahallesi’nde Zeydan Karalar’a ait seçim bürosunun açılışına Seyhan Belediye Başkan Aday Adayları İbrahim Özdiş ve Ahmet Adıgüzel’de destek verdi. Karalar birlikteliğin önemine vurgu yaparak birlik olunması durumunda kimsenin kendilerini yıkamayacağını söyledi. Karalar, “Gün birlik olama zamanı. bakın partimizin aday belirleme sürecinde bir ön seçim yaptı.  Zeydan Karalar, Yalçın Akyol, İbrahim Özdiş peş peşe çıktık. Gençlik kollarından gelen 3 arkadaş beraber çıktık. Şimdi baktığınız zaman. Biz bir beraber olursak bizi kimse yıkamaz, yıkamayacaktır” şeklinde konuştu.

Zeydan Karalar, Emek Mahallesi’nin laik ve demokratik Cumhuriyetin savunucusu olan insanların yaşadığı mahalle olduğunu söyledi. Karalar, “ Burası benim için özel bir mahalle, burası Adana için önemli bir mahalle. Burası emekçinin mahallesi, laik demokratik Cumhuriyetin savunucularının mahallesi. Emek Mahallesi isimi bu insanlara yakışıyor. Bu mahalle emekten yana, haktan yana” dedi.