Özel Hastanede dayak ! - Adana UlusAdana Ulus

22 Ekim 2021 - 08:31
izmir escort

Özel Hastanede dayak !

Son Güncelleme :

29 Aralık 2012 - 11:33

Sağlıkçılara bir dayak haberi de Adana’daki özel bir hastaneden geldi. Mide hastası dayak_hastane hastanede kendisini beklettiği iddiasıyla doktor ve hemşireyi oğlu ile dövmekten baba-oğul gözaltına alındı.

Mide rahatsızlığı ile özel bir hastanenin  Gastroenteroloji Bölümü’nde muayene olan Münir Taşkın’a Uzman Doktor Burhan Özdil tarafından bir gün sonrası için aç olarak gelmesi koşulu ile randevu verildi. İddiaya göre,  Münir Taşkın oğlu Muhammet ile birlikte tok karnına hastaneye geldi. Doktor Özdil, hastasına endoskipinin aç karnına çekildiğini belirtip saat 15.00’de gelmesini istedi.

Randevu saatinde hastanede olan Taşkın, doktorun acil serviste bir hastayla ilgilenmesi ve odasına biraz geç gelmesi üzerine sinirlendi. İddiaya göre, doktor Özdil’e, “Siz ne biçim doktorsunuz, beni nasıl bekletirsiniz” diyerek bağırdı. Doktor Özdil’in sakinleştirmek istediği Taşkın, öfkeli bir şekilde, “Ben endoskopi olmayacağım” dedi.

TEKME, TOKAT SALDIRDI

Doktor Özdil de, “O zaman sizi dışarı alalım” diyerek odasından çıkartmak istedi. Bu sırada öfkelenen Taşkın, doktor Özdil’e yumruk ve tekmeyle vurarak saldırdı. Sesler üzerine Taşkın’ın oğlu Muhammet de içeri girip, doktor Özdil’e ve hemşire Melek Göktepe’ye vurdu. Hastanenin güvenlik görevlileri ve personelin araya girmesiyle kavga yatıştırılırken,doktor Özdil’in sol omzu çıktı, hemşire Göktepe ise bayıldı. Ayıltılan hemşirenin sırtında, kolunda ve kafasında morluklar oluştu.
DAYAK KAMERADA

Doktor Özdil ile hemşire Göktepe’ninz dövülme anı hastanenin güvenlik kamerasınca da saniye saniye görüntülendi. Bu görüntüler delil olarak polise verildi. Hastaneye gelen polis, baba- oğlu gözaltına alırken Adana Tabip Odası da doktor ve hemşireye yapılan saldırıyı kınadı. AdanaTabip Odası Başkanı Ali İhsan Ökten, son olayların sağlıkta ya

 

takipçi satın al