Hotivi

Özgür Demirspor’da - Adana UlusAdana Ulus

16 Haziran 2021 - 22:41

Özgür Demirspor’da

Son Güncelleme :

03 Temmuz 2013 - 18:02

ozgur_celikTransfer çalışmalarını sürdüren Adana Demirspor, Körfez Futbol Kulübü’nden Özgür Çelik’le anlaştı. 27 yaşındaki Özgür, stoper-libero mevkiinde görev yapıyor.

Tesislerde, kendisini mavi-lacivertli renkler bağlayan sözleşmeye 2 yıllık imzayı atan Özgür,”Öncelikle böylesine köklü bir camiaya beni getiren, başta  Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mustafa Tuncel ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum.Coşkulu ve ateşli bir taraftar gurubuna sahip olan Adana Demirspor’un formasını terleteceğim için onurlu ve gururluyum. Ben de bu imzayı attığım için taraftarlarımız gibi coşku ve ateş doluyum. Bir an önce sahaya çıkıp onların coşkusunu paylaşmak istiyorum. İnşallah hep birlikte el ele vererek, Adana Demirsporumuzu hak ettiği yere çıkaracağız” dedi.

Takımda eksik buldukları bölgeye çok titiz bir şekilde takviye yaptıklarını dile getiren Adana Demirspor Kulübü Muhasip Üyesi, Hukuk ve İdari İşler Sorumlusu Avukat Müslüm Susar, “Transferlerde büyük emek sağlayan Sayın Başkanımız Mustafa Tuncel ve yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Amacımız Süper Lig’dir. Bu nedenle Başkanımız Mustafa Tuncel önderliğinde şampiyonluk doğrultusunda çalışıyoruz. Transferlerimizi de takımdaki dengelere göre yapıyoruz. Taraftarlarımız rahat olsun, merak etmesin. Takımımızı hedefe, yani şampiyonluğa taşıyacak futbolcu kadrusu oluşturuyoruz” şeklinde konuştu.

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Adana Demirspor Kulübü ile anlaşan Özgür Çelik,  sabah sağlık kontrolünden geçti. Özgür’e, Adana Demirspor’un Özel Sağlık Sponsoru olan Özel Algomed Adana Hastanesi’nde bir dizi sağlık kontrolü yapıldı.

takipçi satın al