Hotivi

Özlü traktörcülerden destek istedi - Adana UlusAdana Ulus

20 Haziran 2021 - 10:44

Özlü traktörcülerden destek istedi

Son Güncelleme :

15 Mayıs 2013 - 12:09

Adana(Ulus)–adatraktorCeyhan Belediye Başkanı ve MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Sözlü, Adana Yüreğir Traktörcüler Sitesi’ni ziyaret etti.

Başkan Sözlü, Yüreğir Traktörcüler Sitesi Dernek Başkanı Gökhan Beleloğlu ve iş yeri sahipleriyle görüşerek Adana hakkında ki düşüncelerini ve projelerini aktardı.

Burada eski model Volvo marka bir traktöre binen ve satılması halinde almak istediğini belirten Başkan Sözlü,  traktörün daha önceden satıldığını öğrendi.

Başkan Sözlü, kendisinin de bir çiftçi çocuğu olduğunu belirterek, “Cumhuriyetin erdemlerinin çok iyi anlaşılması gerekir. Dün traktörün üstünde tarla ekip biçen ben, Cumhuriyet sayesinde 3 dönemdir Ceyhan Belediye Başkanlığı yapmaktayım ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı adayı adayı olarak hemşehrilerimin karşısındayım. Bu Cumhuriyetimizin en büyük nimetlerindendir.” Şeklinde konuştu.

Dernek Başkanı Gökhan Beleloğlu ise kendilerini ziyarete gelen Ceyhan Belediye Başkan Sözlü’ye teşekkür ettiğini belirterek, “ Adana Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı olan Ceyhan Belediye Başkanımıza çıkmış olduğu yolda başarılar dileriz” dedi.

 

 

 

 

takipçi satın al