Sahada Evlilik Teklifi - Adana UlusAdana Ulus

25 Şubat 2021 - 05:47

Sahada Evlilik Teklifi

Son Güncelleme :

20 Şubat 2014 - 14:34

filede_evlilik (3)Adana’da,  basketbol antrenörü Uğur Olcay Mutlum, Voleybol antrenörü Simge Akyüz’e çifte mutluluk yaşattı. Takımının şampiyonluk heyecanını yaşayan Akyüz, üç yıldır birlikte olduğu Mutlum’un file altındaki evlilik teklifini kabul ederek, evliliğe giden yolda ilk adımı attı.

Anafartalar Spor Kulübü kızlar voleybol takımı, DSİSpor’la şampiyonluk maçına çıkmak için ısınırken, rakip DSİSpor’un maça çıkmayacağı öğrenildi.

ÇİFTE MUTLULUK

Anafartalar ekibi rakibinin maça çıkmaması nedeniyle şampiyonluğunu ilan etti. Takım antrenörü Simge Akyüz şampiyonluk heyecanının yaşarken ikinci bir sürprizle daha karşılaştı. Üç yıl önce tribün altında antrenman sırasında tanıştığı Adana Gençlergücü Spor Kulübü Basketbol Takımı antrenörü Uğur Olcay Mutlum, Duman’ın seslendirdiği ve Anadolu Efes Basketbol Takımı’nın da reklam müziği olarak kullandığı “Senden Daha Güzel” şarkısının sözlerini söyleyerek sahaya indi.

FİLE ALTINDA EVLİLİK TEKLİFİ

Uğur Olcay Mutlum, Simge Akyüz’e doğru “Kimseyi tanımadım ben senden daha güzel” diyerek yürürken, tribündeki arkadaşları da şarkının devamını seslendirdi.

Filenin altında diz çöküp, cebinden çıkardığı yüzüğü Simge Akyüz’e uzatan Uğur Mutlum,  üç yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırmak istediğini belirterek Akyüz’den kendisiye evlenmesini istedi.

TRİBÜNLERDEN ALKIŞ

Karşılaştığı sürprizin etkisini üzerinden atamayan Simge Akyüz, Uğur Olcay Mutlum’un evlilik teklifine “evet” yanıtı verdi.

Mutlulukları gözlerinden okunan çift birbirlerine sarıldıktan sonra kendilerini tribünde alkışlayan arkadaşlarına selam vererek teşekkür etti.

filede_evlilik (6) filede_evlilik (5)
filede_evlilik (3) filede_evlilik (2)