“Sarıçamlılar kaderine razı olmayacak” - Adana UlusAdana Ulus

12 Nisan 2021 - 21:15

“Sarıçamlılar kaderine razı olmayacak”

Son Güncelleme :

03 Mart 2014 - 23:01

cumali yakanCumhuriyet Halk Partisi  Sarıçam Belediye Başkan Adayı Cumali Yakan, Kürkçüler ve Suluca’daki seçim ofisi açılışlarında coşkuyla karşılandı.

CHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Cumali Yakan, “Sarıçam’ın terk edilmişliğine, belediye başkanının vurdumduymazlığına son vermeye geliyoruz. Kaderimize razı olmayacağız. CHP’nin birleştirici gücüyle halkımızın tüm kesimlerini Sarıçam’ın çıkarları doğrultusunda birleştireceğiz. Belediyemizi halkımızla birlikte şeffaf bir şekilde yöneteceğiz” dedi.
Sarıçam’daki imar değişiminin ilçeye yeni bir çehre kazandıracağını ve yatırımcıları baş tacı edeceklerini vurgulayan Yakan, “Halkımızın birinci gündem maddesi işsizlik. Bakir bir bölgede bulunan ilçemizde Baraj gölü kıyısını turizme kazandırarak, Organize Sanayi Bölgesi ve Çukurova Üniversitesi ile işbirliği yaparak işsizliği asgari düzeye indirmek bizim birinci hedefimiz olacak. Parkları, bahçeleri, meydanları, çocuk oyun alanlarıyla, sportif, kültürel ve sanatsal etkinlikleriyle öne çıkaracağımız Sarıçam, Adana’nın yüzakı bir ilçe olacak. Halkımızın bize güveneceğine ve 30 Mart’ta sağduyulu bir yaklaşımla CHP’yi iktidara taşıyacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Cumali Yakan’ın seçim bürosu açılışına, CHP İl Başkanı Orhan Sümer, Yüreğir Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Ünal, CHP Eski İl Başkanı ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Akif Kemal Akay ile çok sayıda partililer katıldı.