Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Yemeği - Adana UlusAdana Ulus

13 Haziran 2021 - 14:25

Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Yemeği

Son Güncelleme :

24 Temmuz 2013 - 17:57

Adana(Ulus)–Vali Hüseyin Avni Coş, 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanlığı tarafından verilen iftar yemeğinde Şehit Aileleri ve Gazilerle bir araya geldi.

Adana Orduevi’nde düzenlenen iftar programına Vali Hüseyin Avni Coş ve Eşi Aylin Coş, 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tsehitaile_jandarmaümgeneral Sezai Bostancı, Jandarma Bölge Komutanı TuğgeneralHamza Celepoğlu, Şehit Aileleri ve Gaziler katıldı.

6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Sezai Bostancı, şehit ve gazilere yönelik şükran ve minnet duygularının sonsuza dek süreceğini söyledi.

Vali Coş ise, Şehit aileleri ve Gazilerle buluşmaktan ve aynı sofrayı paylaşmaktan dolayı onur duyduğunu belirterek, “Mübarek Ramazan ayında, Aziz vatanımızın birliği ve bütünlüğü için Şehit olan kahramanlarımızın aileleri ve Gazilerimizle bir sofrada buluşarak, birlik ve beraberlik duygularımızı bir kez daha perçinleştirmek için bir araya geldik. Daima sizlerin yanında ve hizmetinizde olduğumuzu bir defa daha yineliyor, Ramazan ayının sevgi, barış ve huzur dolu bir yaşam getirmesini temenni ediyorum” dedi.

takipçi satın al