Hotivi

Şener ve Rıdvan’ın sözleşmesi uzatıldı - Adana UlusAdana Ulus

21 Haziran 2021 - 19:40

Şener ve Rıdvan’ın sözleşmesi uzatıldı

Son Güncelleme :

22 Haziran 2013 - 16:33

ads_sener_ridvanTransfer çalışmalarını titizlik içerisinde sürdüren Adana Demirspor, iç transferde kaleci Şener Özcan ve Rıdvan Koçak ile anlaşma sağlandı. 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Şener ile 1, Rıdvan ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.

Basın Sözcüsü Yüksel Yavuz, Muhasip Üye, Hukuk-İdari İşler Sorumlusu Müslüm Susar, Reklam ve Sponsorluk Sorumlusu Kazım Bilcan ve Taraftar-Stadyum Sorumlusu Mahmut Sami Zedelenmez ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Adana Demirspor Kulübü 2. Başkanı Mehmet Gökoğlu, “Kalecimiz Şener ile sözleşmemiz 1 yıl daha vardı. Ancak biz şimdiden 1 yıl daha uzattık. Yani Şener 2 yıl daha Adana Demirsporumuz’da olacak. Sözleşmesi sona eren Rıdvan’la da 2 yıllık anlaşma sağladık”dedi.

Adana Demirspor Kulübü 2. Başkanı Mehmet Gökoğlu, “Yücel İldiz ile Başkanımız Mustafa Tuncel ve yönetim kurulu olarak yaklaşık 2 saatlik bir görüşme yaptık. Olumlu geçen toplantının ardından her iki taraf da 2 günlük bir düşünme süresi görüşünde birleşti. Önümüzdeki günlerde Yücel İldiz ile yine oturup görüşeceğiz. Süper Lig’e çıkma adına Başkanımız Mustafa Tuncel önderliğinde kenetlendik. Başarıyı getirmek için çok büyük mücadeleler vereceğiz” şeklinde konuştu.

Adana halkı ve Demirspor taraftarına çok alıştığını belirten kaleci Şener, “Sözleşmem 1 yıl daha devam ediyordu. Ancak yönetim kurulumuz ile oturup görüştük. Şimdiden 1 yıl daha anlaşma imzaladık. Beni benimseyen Adana halkı ve Demirspor taraftarına ben de çok alıştım. Burası benim yuvam. Ayrıca Başkanımız Mustafa Tuncel ve yönetim kurulumuza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Mavi-lacivertli kulüple olan sözleşmesini 2 yıl daha uzatan Başkan Tuncel ve yönetim kuruluna teşekkür eden Rıdvan Koçak ise, geçen yıl kaçırdıkları süper lige bu yıl birlik ve beraberlik ortamında kavuşacaklarını söyledi.

takipçi satın al