Sevgi Çocuklarıyla Buluştu - Adana UlusAdana Ulus

7 Mart 2021 - 12:01

Sevgi Çocuklarıyla Buluştu

Son Güncelleme :

15 Şubat 2014 - 1:05

valicos_sevgi1Adana Valiliğince yürütülen Sevgiye Uzanan Eller Projesi kapsamında eğitim gören öğrencilere spor malzemesi dağıtımı için töreni düzenlendi.

Yüreğir Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene Vali Hüseyin Avni Coş’un yanı sıra Vali Yardımcısı Halis Arslan, Yüreğir Kaymakamı Turgut Subaşı, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, hayırseverler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Törende konuşan Vali Hüseyin Avni Coş, Sevgiye Uzanan Eleler Projesi’nin hizmet götürdüğü binlerce öğrenci olduğunu, bu gün ise 20 okuldan 1500’e yakın öğrenciye hayırseverlerinde desteğiyle spor malzemesi dağıtılacağını söyledi.

Projeye destek veren hayırseverlere teşekkür eden Vali Coş, “Sevgiye Uzanan Eller Projesi’nin bu günlere ulaşmasını sağlayan tüm hayırseverlere, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, vatandaşlarımıza ve olmazsa olmaz olan sevgili öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz ne kadar iyi yetişirse, geleceğimiz o kadar güzel ve aydınlık olacaktır” dedi.

Konuşmasının ardından salonu dolduran öğrenciler tarafından “Vali Baba” tezahüratıyla alkışlanan Vali Coş, sportif faaliyetlerini sürdürmeleri amacıyla öğrencilere malzeme dağıttı.vali_sevgi1