Hotivi

Seyhan’da Kanocular yarıştı - Adana UlusAdana Ulus

23 Haziran 2021 - 09:36

Seyhan’da Kanocular yarıştı

Son Güncelleme :

07 Temmuz 2013 - 18:18

DSC_9823Kulüplerarası Durgun Su Kano Türkiye Kupası şampiyonası Seyhan Baraj Gölü, Çukurova Üniversitesi Kayıkhanesinde başladı.

Sakarya’da yapılacağı açıklanan ancak Adana’ya alınan şampiyona 3 gün sürecek ve 23 kulüpten 150 sporcu katılacak, dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecek. Müsabakalar minik, yıldızlar, gençler, büyük erkek ve bayanlar olmak üzere dört kategoride yapıldı. Dereceye giren sporcuların isimleri ve kulüpleri şöyle:

(K-1) 1000 metre minik erkeklerde Sakarya Büyükşehir Belediye Spor  Kulübünden Hamza Büyükdere birinci,

( K-1) 1000 metre minik bayanlarda Sakarya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden Selmanur Bahçıvan birinci

(K-1)  500 metre büyük erkelerde  Tuzla Deniz Yıldızından Öztürk Kuru birinci,

(C-1) 500 metre erkelerde Adana Kano Spor Kulübünden Ali Abdülselam Yılmaz birinci,

(K-1) 500 metre büyük bayanlarda Rize Gençlik Spor Kulübünden Hilal Avcı birinci,

( C-1) 500 metre büyük bayanlarda Antalya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden Dilara Kanlı birini,

(K-2)  500 metre büyük erkelerde Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübünden  Engin Erkan ile Cağrıbey Yıldırım birinci

(K-2)  500 metre büyük bayanlarda Feride Nur Yılmaz ile Buse Bursalı birini,

(K-4)500 metre  büyük erkeklerde Sakarya Büyükşehir Belediye Spor  Kulübünden Engin Erken,Ufuk Özcan,Fatih Sulak ve Çağrıbey Yıldırım birin,

(K-4) 500 metre büyük bayanlarda Rize Gençlik Spor Kulübünden Feride Nur Yılmaz,Buse Bursalı, birinci,Ela Karan ile Hilal Avcı birinci

(K-1)  500 genç erkeklerde Sakarya Büyükşehir Belediye Spor  Kulübünden Sefa Köse birinci,

(C-1)  500 metre genç erkeklerde Canik Spor Kulübünden Kerim Tenha birinci

( K-1)  500 metre genç bayanlarda  Şişe Cam Spor Kulübünden Sinem Özmen birinci,

(C-1) 500 metre genç bayanlarda  Eskişehir 222 Gençlik Spor Kulübünden Yasemin Şentürk birinci,

( K-2) 500 metre genç erkeklerde Rize Gündoğdu  Spor kulübünden Şeref Şen-Osman Kapuz birinci,

(K-2) 500 metre genç bayanlarda Antalya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden Nursel Eygi ile Esra Demir birinci,

(K-4) 500 metre genç erkelerde Sakarya Büyükşehir Spor Kulübünden Sefa Köse,Gökhan Aydemir,Göktuğ Yıldırım,ve Burak Altınışık birinci

( K-1) 500 metre  yıldız erkeklerde Rize Gündoğdu Su Sporu Kulübünden Tolga Akarsu birinci,

(C-1) 500 metre yıldız  erkeklerde  Tuzla Deniz Yıldızın’ dan Alper Ünal birinci

,(K-1) 500 metre yıldız bayanlarda Çukurova Üniversitesi Spor Kulübünden  Sultan Koçak birinci,

(K-2) 500 metre yıldız erkelerde Sakarya Büyükşehir Belediye Spor  Kulübünden Mustafa Özmen ve Salih Koludra  birinci,

(K-4) 500 metre yıldız erkelerde  Rize Gündoğdu Su sporları Kulübünden Yaşar Karsu ,Eren Akarsu,Tolga Akarsu,Selim Balcı birinci,

(K-1) 500 mine erkelerde Sakarya Büyükşehir Belediye Spor  Kulübünden Mertcan Sulak birinci,

(K-1)  500 metre  minik bayanlarda Rize gençlik Spor kulübünden Aleyna Topal birinci

(K-4) 200 metre büyük erkeklerden Sakarya Büyükşehir Spor Kulübünden Engin Erken,Ufuk Özcan,Fatih Sulak ve Çağrıbey Yıldırım birinci

((K-1) 200 metre genç bayanlar Şise Cam spor Kulübünden Sinem Özmen birinci

K-1) 200 metre genç erkelerde Sakarya Büyükşehir Spor Kulübünden Sefa Köse birinci

(C-1) 200 metre genç erkelerde Canik Spor Kulübünden Kerim Tenha birici

(C-1) 200 metre genç bayanlarda  Eskişehir 222 Gençlik Spor Kulübünden Yasemin Şentürk

(K-2) 200 metre genç erkelerde Sakarya Büyükşehir Spor Kulübünden Sefa Köse ve Gökhan Aydemir birinci

(K-2) 200 metre genç bayanlarda Antalya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden Nursel Eygi ve Esra demir birinci

(K-4) 200 metre genç erkelerde Sefa Köse,Gökhan Aydemir,Göktuğ Yıldırım,Burak Altınışık birinci

(K-1) 200 metre minikler parokona’ da Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübünden Mecit Ceylan birinci

(K-1 )200 metre büyük erkelerde ferdi olarak yarışan Mustafa Gülbahar birinci

(C-1) 200 metre büyük erkelerde Adana Kano Spor Kulübünde Ali Abdülselan Yılmaz  birinci

(K-1) 200 metre büyük bayanlarda Şişe cam Büşra Çevik birinci

(C-1) 200 metre bayanlarda Antalya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden Dilara Kınalı birinci

(K-2) 200 metre büyük erkelerde Sakarya Büyükşehir Spor Kulübünden Engin Erkan,Cağrıbey Yıldırım birinci

(K-2) büyük bayanlarda Rize Gençlik Spor Kulübünden Feride Nur Yılmaz Buse Bursalı birinci oldular.

Sporcuların ödüllerini Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlerinden  Mustafa Uyanık, Kano Federasyonu Yönetim Kurulu Üyelerinden Nejat Kocar,İsmet Akdemir,Mehmet Küçükgüngör ,Teknik Kurul Koordinatörlerinden Fatih Sani,Ahmet Çınar,Mehmet Topal, Merkez Hakem Kurulu Başkanı (MHK)Beyhan Yunak,Adana Kano İl Temsilcisi  Tolga Çelik, Uluslararası  Hakemlerinden Tolga Turan ile Harun Akıllı verdi.

takipçi satın al