Hotivi

SİHAY’A ADANA İŞİ KUTLAMA - Adana UlusAdana Ulus

1 Ağustos 2021 - 01:43

SİHAY’A ADANA İŞİ KUTLAMA

Son Güncelleme :

15 Ekim 2016 - 0:29

Adana İşi ekibi, Adana’nın değerlerini yaşatmak ve yeni nesillere aktarmak için çalışan Adana sevdalısı Aydın Sihay’a sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Adana sözlerine dair küçük hikayeleri ile Adana İşi özel ürünlere de ilham veren Aydın Sihay, doğum günü sürprizini sevinçle karşıladı.
Adana İşi ekibi, sosyal medyada yaygın olarak rastlanılan Adana sözleri, Adana deyimleri ile ilgili derlemeleri bulunan Aydın Sihay’ın yeni yaşını Adana İşi ürünlerle hazırlanan özel bir konsept ile Ak Ajans’ta kutladı. Adana İşi ekibi adına konuşan Efsun Tekyeten, Sihay’ın bu kentin önemli bir değeri olduğunu söyledi. adanaisi_aydin_sihay (2)
Efsun Tekyeten ayrıca, “Babası Hikmet Sihay’ın kurduğu Sihay Reklamevi’ni sürdüren Aydın Sihay aynı zamanda bir meslek büyüğümüzdür. Aydın Sihay’ın oğlu Hikmet Ozan Sihay da 3.kuşak olarak çalışmaları devam ettirmektedir. Biz Adana İşi ekibi olarak hem yakınımızdaki değerleri fark ettirmek, saygı göstermek hem de bu değerleri korumak ve yaşatmak için çaba gösteriyoruz. Adana’ya gönül vermiş insanlardan biri olan Aydın Sihay’la Adana İşi’nde buluşmanın da keyfini yaşıyoruz. ” dedi.
Sürpriz kutlamaya oğlu Hikmet Ozan Sihay ile birlikte katılan ve duygusal anlar da yaşayan Aydın Sihay da duyduğu memnuniyeti dile getirerek Adana İşi ekibine teşekkür etti ve doğum günü pastasını birlikte kesti. adanaisi_aydin_sihay (1)

takipçi satın al