Hotivi

Siz maçı, polis sizi izliyor - Adana UlusAdana Ulus

20 Haziran 2021 - 04:25

Siz maçı, polis sizi izliyor

Son Güncelleme :

16 Nisan 2013 - 16:49

Adana  5 Ocak stadında oynanan iki maçta kötü tezahüratta bulunan 3 kişiye “kötü” ve “çirkin” tezahürat nedeniyle, 3 kişiye ise şiddet nedeniyle ceza kesildiği açıklandı.

ads_tarafGaziantep BüyükşehirBelediyespor maçında  iki kişiye , Adana Demirspor. – Adanaspor A.Ş. maçında tesislere zarar verme ve taşkınlık çıkarmaktan bir kişiye, Adana Demirspor – Torku Konyaspor maçında da bir kişiye kötü ve çirkin tezahüratta bulunmaktan ceza verildiği ifade edildi. Açıklamada, 6222 sayılı Sporda Şiddetin ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun çerçevesinde ise  üç kişiye adli işlem yapıldiği bildirildi.

Öte yandan, Adana Demirspor-Gaziantep B.Ş.B. spor müsabakası öncesinde alınan etkin önlemler ve aramalar neticesinde bol miktarda yanıcı, yakıcı, ezici, yaralayıcı madde ve alet ele geçirildiği açıklandı.

Açıklamada,  “Adana Emniyet Müdürlüğü olarak bütün amacımız; halkımızın,  taraftarın, yöneticilerin, sporcuların ve takımlarımızın desteği ile sportif faaliyetlerin bütün unsurlarının duyarlı hale getirilmesi, müsabakaların ailece izlenebilecek bir ortamda gerçekleşmesi, centilmenlik ve fair-play konusunda Türkiye’ ye örnek olacak bir ortamın oluşmasına katkı sunmaktır.” denildi

 

takipçi satın al