Hotivi

TEMSA Demirspor’a sponsor oldu - Adana UlusAdana Ulus

18 Haziran 2021 - 21:24

TEMSA Demirspor’a sponsor oldu

Son Güncelleme :

08 Mayıs 2015 - 10:49

ads_temsa_sponsorluk (2)Türk otomotiv sektörünün en önde gelen kuruluşlarında Adana’da  üretimini gerçekleştirdiği otobüsleri dünyanın 64 ülkesine ihraç eden Temsa, Adana Demirspor’a yeni sezonda da sponsor oldu

Temsa ve Adana Demirspor işbirliği ile ilgili basın toplantısında konuşan Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Bu ülkenin en değerli, en özel kentleri arasında bulunan Adana’da üretim yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Ülke ekonomisine, Adana’mızın ekonomisine oluşturduğumuz istihdam ve yarattığımız katma değer ile sinerji kattığımıza inanıyoruz. Temsa’nın Adana fabrikasında iki bine yakın çalışanımız istihdam ediliyor.  Bu kentin olanakları ile büyüyen Türkiye’nin ve Adana’nın gururu olan Temsa, bu kentin değerlerine sahip çıkmaya da devam ediyor. Süperlig yolunda mücadele eden kentimizin takımı Adana Demirspor’a desteğimizi gelecek sezon da sürdürecek olmamız bize mutluluk veriyor” dedi.

Adana Demirsporumuz’un en sıkıntılı günlerinde vermiş olduğu destekle güçlerine güç katan Temsa ile önümüzdeki sezon da birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Ümit Onatça : “ Her koşulda bizimle aynı yolda yürüyen ve maddi manevi desteklerini esirgemeyen Sabancı ailesine ve iştiraki olan  Temsa Globalle işbirliğimizi devam ettirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Bu birlikteliğin Adana Demirsporu’umuza şans getireceğine ve Temsa ile birlikte marka güçlerimize güç katacağına inanıyor ve teşekkür ediyoruz.. şeklinde konuştu.

Adana Demirspor Kulübü tesislerindeki toplantıya Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik,  Adana Demirspor Kulübü Başkan Vekili Ümit Onatça, As Başkan Emin Yumuşak, Muhasip Üye Zübeyt Şendur, Profesyonel Spor Dalları Sorumlusu Avukat Ertuğrul Doğaner, Hukuk İşleri Sorumlusu Avukat Demet Ertem, Altyapı Sorumluları Naci Heybeli ve Kazım Bozan, Temsa İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Cüneyt Tekgül, Mali İşler Direktörü Ural İnan, Kurumsal iletişim Müdürü Ebru Ersan ve Adana Demirspor Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

takipçi satın al