Hotivi

Tiago ve Fabiano ligin başlamasını bekliyor - Adana UlusAdana Ulus

23 Haziran 2021 - 08:02

Tiago ve Fabiano ligin başlamasını bekliyor

Son Güncelleme :

30 Temmuz 2013 - 10:17

Turuncu Beyazlı ekibin bu sezon renklerine bağladığı Tiago ve Fabiano ligin başlamasını sabırsızlıkla bekliyor. Zaman geçtikçe uyum sorununu aşan ikili takım arkadaşları ile çok çabuk kaynaştı. Antrenmanlarda sempatik tavırları ile dikkat çeken ikili kısa sürede  gösterdikleri performans ile teknik heyeti memnun ettiler.

tiago_fabianoGeçtiğimiz sezonlarda Altay ve Karşıyaka forması ile futbolseverlerin yakından tanıdığı Tiago Bezerra, sahaya çıkmak için sabırsızlandığını  sorumluluk almaya hazır olduğunu söyledi.Önceki yıllarda Adana deplasmanının her zaman zor geçtiğini söyleyen golcü futbolcu’’Taraftarın ateşli olduğunu  hiç unutmadım. Benim için her  zaman zor geçen bir deplasman olmuştur.Futbol oynamak  için sabırsızlanıyorum. Bir an önce büyük taraftarın huzuruna çıkmak istiyorum.Kulüp hakkında çok önemli bilgiler edindim.Adanaspor geçmişi başarılar ile dolu ve her zaman başarıya oynamış bir takım Sorumluluklar olacak hatta ve baskıda olacak ama ben gol atmak için hazırım.Bizim ne kadar gol atmak değil takımın gol atması önemli.Her futbolcu gol atmayı sever’’dedi.

Sporseverlerin yakından tanıdığı  bir diğer isim  Fabiano Oliveria ise lige iyi başlamak için kampı iyi geçirmek gerektiğini söyledi.Türkiye’de daha önce bulunmanın bir avantaj olduğunu belirten Fabiano’’ Daha önümüzde çok zaman var.Havanın sıcak olması bizim için avantaj olabilir.Benim için Adanaspor  kendimi  yeniden ispatlamak adına büyük bir fırsat.Bu fırsatı çok iyi kullanacağım.Her futbolcunun oyun sitili ayrıdır.Sahaya çıktığımda elimden geleni yaparak çok gol atacağımı düşünüyorum.Genç bir takımız.Geldiğimden bu yana arkadaşlığın çok iyi olduğunu gördüm.Bu arkadaşlığın sezon sonuna kadar süreceği düşüncesindeyim’’şeklinde konuştu.

takipçi satın al