Torun: Adana Kıskanılan Şehir Olacak - Adana UlusAdana Ulus

25 Şubat 2021 - 13:55

Torun: Adana Kıskanılan Şehir Olacak

Son Güncelleme :

09 Şubat 2014 - 13:32

abdullah_torun_adaytanitimi (2)Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adana eski Milletvekili Abdullah Torun,  “Aklımızda ve Yüreğimizde Adana var, hizmet var. Halkımız daha güzel bir Adana’nın çimentosudur. Adana kıskanılacak bir şehir olacak” dedi.

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ak Parti Adana Milletvekilleri Necdet Ünüvar, Fatoş Gürkan ve Mehmet Şükrü Erdinç, İl Başkanı Fikret Yeni ile partililer ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen aday tanıtım toplantısında yaşanan coşkuyu değerlendiren Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “halkımızın yoğun ilgi ve coşkusuyla, başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilçelerimizdeki Ak Belediyecilik hizmetleri ve yatırımlarla, Adana’yı ‘kıskanılan bir kent’ yapmaya  kararlıyız” dedi.

YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Adana’nın artık kaybetmeye tahammülü kalmadığına, modern şehircilik ve yatırımlarla bir an önce hızla başlaması gerektiğine vurgu yapan Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Halkımızla içi içe olduğumuz her yerde, toplumumuzun tüm kesimlerine yönelik ziyaret  ve temaslarımızda hep şunu söylüyoruz; Adana için yapacak çok işimiz var. Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğü ve destekleri doğrultusunda, ilçe belediyelerimiz ile kenetlenerek, Adana’yı layık olduğu hizmetlerle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz” diye konuştu.

abdullah_torun_adaytanitimi (1)HİZMET HEYECANINI YÜREĞİMİZDE HİSSEDİYORUZ

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaret ve temaslarda, vatandaşların gösterdiği yoğun ilgi ve sevgi gösterilerinin arkasında,  ‘Daha Güzel Bir Adana özleminin’ yattığına dikkat çekti. Abdullah Torun, vatandaşların sergiledikleri coşku ve Adana’ya yönelik hedefleri konusundaki sözlerini şöyle sürdürdü; “Ülkemizin en önemli illerinden Adana’yı gerçek anlamda büyük şehir yapmanın ve halkımıza kalıcı hizmetler verecek olmanın heyecanını yüreğimizde hissediyoruz. 30 Mart seçimleriyle birlikte, vatandaşlarımızın ‘daha güzel bir Adana’ özlemini hep birlikte gerçekleştireceğiz. İşçisiyle, memuruyla, çiftçisiyle, esnafıyla, işadamıyla, öğrencisiyle, genciyle, yaşlısıyla, toplumun tüm kesimlerinin sesine ve beklentilerine kulak vererek sorunları çözecek ve çok daha güzel, çok daha yaşanılabilir bir Adana’yı hep birlikte inşa edeceğiz. Adanalı hemşehrilerimizin bizlere olan güvenini, çağdaş, modern ve huzurlu bir kentin, çimentosuna dönüştüreceğiz” .

abdullah_torun_adaytanitimi (3)