Hotivi

TSYD'den Demirspor'a ziyaret - Adana UlusAdana Ulus

16 Haziran 2021 - 00:28

TSYD’den Demirspor’a ziyaret

Son Güncelleme :

19 Temmuz 2013 - 1:05

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şubesi Başkanı Adnan Poyraz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adana Demirspor Kulübü’nü ziyaret ederek göreve yeni seçilen Kulüp Başkanı Mustafa Tuncel ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletti.

tsyd_tuncelAdana Demirspor Aytaç Durak Tesisleri’nde yapılan ziyarette Başkan Tuncel’e yönetim kurulu adına çiçek veren Poyraz “Türk sporunun önemli kulüpleri arasında yer alan Adana Demirspor da yeniden başkanlığa seçilmenizden dolayı sizi yönetim kurulunuzla birlikte kutluyorum. Adana Demirspor için yeni sezon hedefinizi ise Süper Lig olarak belirlemeniz, Adana kadar tüm yurtta büyük heyecanla takip ediliyor. Şampiyonluk hedefinize ulaşmanız ve Demirspor camiasına Süper Lig heyecanı yaşatmanız bizleri de çok mutlu edecektir. Sizlere şampiyonluk mücadelenizde başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaret ve iyi dileklerinden dolayı Başkan Poyraz’a teşekkür eden Başkan Tuncel şöyle konuştu

“Türkiye Spor Yazarları Derneği ülkemizde önemli bir kurum. Spor organizasyonlarının bir parçası. Sizler de bizimle aynı heyecanı paylaşıyor, kurumlarınızda bizleri motive etmek, sesimiz olmak için çaba harcıyorsunuz. Faaliyetlerimizi kamuoyu ile paylaşmamızda önemli yeriniz var. Sizlerde bizim yol arkadaşımızsınız. Adana Demirspor Başkanı olarak, haber yapmanın dışında Demirspor kulübünün daha başarılı olması için sizlerinde fikirlerine her zaman açık olduğumu ifade etmek istiyorum.”

 

takipçi satın al