Hotivi

TV yorumcusu “Nişantaşı” koleksiyonu sundu - Adana UlusAdana Ulus

16 Haziran 2021 - 02:27

TV yorumcusu “Nişantaşı” koleksiyonu sundu

Son Güncelleme :

03 Nisan 2013 - 13:48

İnternetin yeni moda markası Enmoda’nın ünlü moda tasarımcısı Mehtap Elaidi’nin direktörlüğünde hazırlanan 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunun ilk bölümü “Nişantaşı” modaseverler tarafından büyük ilgi gördü.

enmoda_comİlhamını İstanbul’un moda kokan semti Nişantaşı’ndan alan ve tanıtımını sevilen sunucu Burcu Esmersoy’un yaptığı koleksiyonun en fazla ilgi gören parçaları beyaz gömlek elbise ile siyah-beyaz çizgili monokrom pantalon oldu. İlk haftalarda tükenen bu modellerin takipçisi ise mercan renkli şifon gömlek.

Tasarımcı Mehtap Elaidi koleksiyon hakkında şunları anlattı: “Enmoda’nın İlkbahar/Yaz 2013 koleksiyonu, “Nişantaşı”, “Alaçatı ve “Bebek” olmak üzere üç bölümden oluşuyor. Koleksiyonumuzun ilk bölümü olan “Nişantaşı”nın ilham kaynağı semtin sürekli hareketli, canlı, sanatla, külterle iç içe olan ruhu. Şehirde yaşadığı dinamik hayatın içinde, üretirken kendine dair hayat ipuçları yaratan, kuvvetli, birden fazla rolde hayatını kurgulayan Enmoda kadınını Burcu Esmersoy da en iyi şekilde yansıtıyor.”

Sezon trendlerini bir araya getiren ve Tür kadınının vücut ölçülerine göre özel olarak tasarlanan Enmoda İlkbahar/Yaz 2013 Koleksiyonunawww.enmoda.com adresinden ulaşabilirsiniz!

Şimdi Enmoda’nın modayı günlük hayata taşıyan bahar havasını soluma zamanı!

 

 

takipçi satın al