Hotivi

Vali Mahallede sorunları dinliyor - Adana UlusAdana Ulus

16 Haziran 2021 - 02:28

Vali Mahallede sorunları dinliyor

Son Güncelleme :

21 Nisan 2013 - 17:23

Vali Hüseyin Avni Coş İl Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan ile birlikte, Akkapı Mahallesi’ne giderek sorunlarını dinledi.

akkapi_valiŞehit Kemal Yüzgeç Bulvarı’nda bulunan spor kompleksi yanında gerçekleşen ziyarette, mahalle sakinlerinin yanı sıra Akkapı, Hadırlı ve Mıdık Mahalleleri’nin muhtarları da katıldı.

SORUN VE ÇÖZÜM

Muhtarların ve vatandaşların, ziyaret sırasında dile getirdikleri talepleri ve sorunları dinleyen Vali Hüseyin Avni Coş, bu tür mahalle ziyaretlerini gerçekleştirmelerindeki amacın, sorunları yerinde görmek ve çözüm üretilmesini sağlamak olduğunu söyledi.

akkapivaliMahalle muhtarları ile vatandaşların sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı ayrıca mutlu olduğunu belirten Vali Coş, bu tür ziyaretlerin zaman içerisinde diğer mahallelerde de sürdüreceklerini ifade etti.

Akkapı Spor Kulübü’nde oynayan futbolcularla da yakından ilgilenen Vali Coş, amatör branşlardaki spor kulüplerini destekleyerek onların başarılı olması için Valilik olarak her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Akkapı Spor Kulübü futbolcuları da Vali Coş’a Akkapı Spor’un formasını hediye ettiler.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen ziyarette vatandaşlar, halkın sorunlarını yerinde görmek ve çözüm üretilmesini sağlamak adına sergilediği duyarlılıktan dolayı teşekkür ettikleri Vali Coş’u alkışlarla uğurladı.

takipçi satın al