Hotivi

Varlı var, ya siz! - Adana UlusAdana Ulus

24 Haziran 2021 - 22:27

Varlı var, ya siz!

Varlı var, ya siz!
Son Güncelleme :

12 Ağustos 2015 - 8:25

Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Muharrem Varlı’nın, amatör kulüplerle ilgili açıklamasını Günaydın Adana Gazetesi’nin spor sayfasında yayınlamıştık. Haberimiz ve Varlı’nın amatörlerle ilgili görüşleri büyük yankı buldu. Amatör kulüplerin temsilcisi dostlarımız, Milletvekili Muharrem Varlı’nın amatörlerin sorunlarını TBMM’ye taşımasını olumlu buldu.

Amatörlerin sorunları o kadar çok ki, en acil olan sorunun TBMM’ye taşınmasını güzel bir gelişme olarak görebiliriz.

Hatırlatmakta fayda görüyorum…

Neydi Muharrem Varlı’nın TBMM’ye taşıyacağı konu?..

Kısaca özetlersek, amatör maçlarda yaşanan sporcu ölümleriyle ilgiliydi. Yani amatör maçlara ambulans tahsis edilmemesi sonucu sahalarda yaşanan futbolcu ölümlerini MHP Milletvekili TBMM’ye taşıyarak, bir bakıma amatörlerin sesi olacak…

Aslında amatörlerin sorunuyla sadece Milletvekili Muharrem Varlı ilgilenmemeli. Bu kentin 13 milletvekili daha var. 13 milletvekilinden hangisi amatörlerin sorunlarını biliyor. Ya da hangisi amatör kulüpleri ziyaret ederek “Sizlerin dertleri nedir” diye sormuş?..

Bunun en iyi cevabını amatör kulüplerin temsilcileri verir.

Şimdi sormak isterim ilgililerine…

Sahalardaki futbolcu ölümlerinden sonra nasıl bir duygu içerisine giriyorlar?..

Sahalarda yaşanan futbolcu ölümlerinden sonra futbolun patronları nasıl bir önlem aldı, ya da bu konuya dikkat çekme adına seslerini duyurmak için ne gibi bir girişimlerde bulundular?..

Sorular çoğalır gider…

Amatör kulüplerin temsilcileri ile futbolu yönetenler her yıl mutlaka bir araya geliyordur. Bu toplantılarda amatör kulüplerin temsilcileri sorunlarını anlatıyorlar mı? Eğer anlatıyorlarsa nasıl bir sonuca ulaşıyorlar?..

Bunların hepsi birer soru işaretleridir.

Amatörlerde artık bıçak kemiğe dayandı…

Dayanacak güçleri kalmadı…

Amatör kulüplerin temsilcileri sahalarda futbolcu ölümlerinin yaşanmasını istemezken, futbolcular da tedirgin hale geldi.

MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, amatörlerin sorunlarını özellikle ambulans tahsis edilmeme sorununu TBMM’ye taşıyacak…

Şimdi buradan sormak isterim ASKF Başkanına, Futbol il temsilcisine ve futbolda kim kendisini “Yönetici” olarak görüyorsa…

Milletvekili Muharrem Varlı amatörlerin sorunlarını TBMM’ye taşıyacak. Varlı, bu işin TBMM’deki takipçisi olacak.

Peki Muharrem Varlı’nın takipçisi kim olacak?

Var mı bunun cevabını verebilecek futbolun patronu?…

Varsa cevabı bekliyorum…

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
takipçi satın al