Yabancılardan Bozkurt İşareti - Adana UlusAdana Ulus

12 Nisan 2021 - 23:11

Yabancılardan Bozkurt İşareti

Son Güncelleme :

08 Şubat 2014 - 22:23

akbas_bozkurt_isaretiMilliyetçi Hareket Partisi Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, esnaf gezisi sırasında gördüğü yabancılarında elini sıkarak onlara partisinin simgesi olan“Bozkurt “ işareti yaptırdı.

Meclis üyesi aday adayı Ayça Katlav aracılığıyla yabancılara seslenip “Sizde bu işaretimizi yapın” diyen Akbaş, “İlginize teşekkür ederim ve her zaman sizleri ilçemizde görmek isterim.”dedi

Nişantaşı Kafeteryada vatandaşlarla sohbet eden MHP Adayı Ali Uğur Akbaş, yabancıların bulunduğu masaya giderek onlarla sohbet etti. Akbaş sohbet sırasında yabancılardan  “Misafirlerimizi seviyoruz. Hepimiz arkadaşız, kardeşiz. Ülkemize ve ilçemize hoş geldiniz. Her zaman bekleriz.”şeklinde konuştu.

Yabancı konuklarla Meclis üyesi aday adayı Ayça Katlav ile iletişim kuran Ali Uğur Akbaş, onlardan bir de istekte bulundu. Akbaş, “Sizlerden partimizin işaret simgesi olan Bozkurt işareti yapmanızı rica ediyorum. Beni kırmazsanız sevinirim” diyerek onlara “Bozkurt” işareti yaptırdı. Kendisini kırmayan yabancı konuklara ise “ Ben bu güzel ilçenin belediye başkan adayıyım. Umarım ve dilerim ki, Adana’ya ve ilçemize her zaman gelirsiniz. Sizleri her zaman burada  görmekten ve ağırlamaktan mutluluk duyarız. Ayrıca beni kırmayıp partimizin simgesi olan işaretimizi yaptığınız için teşekkür ederim.”şeklinde konuştu.