Yeni Transfer Uche İddialı - Adana UlusAdana Ulus

1 Mart 2021 - 03:59

Yeni Transfer Uche İddialı

Son Güncelleme :

12 Şubat 2014 - 22:36

as_calisti_linyitAdanaspor’da Cumartesi günü oynanacak olan Tavşanlı Linyitspor maçı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Osman Yereşen Tesislerinde tek antrenman yapan Adanasporda tek hedef 3 puan. Isınma hareketleri ile başlayan çalışma kenardan yapılan ortalara gol çalışması ile devam etti. Teknik Direktör Levent Eriş oyuncularına sık sık uyarılarda bulunurken olumlu her hareket sonrası alkışlayarak motiveyi arttırdı. Sakatlığı süren Cem Özdemir dışında tüm futbolcular antrenmanda yer aldı.

Antrenmanın ikinci bölümünde kenardan yapılan ortalara gol çalışması yapıldı.Savunma oyuncuları ortaları uzaklaştırmaya çalışırken ortaya ilginç görüntüler çıktı.Devre arasında takıma katılan Uche Kalu başarılı hareketleri ve sempatik tavırları ile göz doldurdu.

Ç.Rizespor’dan kiralanan Uche Kalu Tavşanlı maçında gol atarak takımın ligde kalmasına katkı koymak istediğini söyledi.Zaman geçtikçe uyum sorununu atlattığını söyleyen siyahi oyuncu’’ Maç performansını yakalamak çok önemli.Rize’de yabancı sınırlaması nedeniyle birçok müsabakayı tribünden izlemek zorunda kaldım.Cumartesi günü oynayacağımız Tavşanlı Linyitspor karşılaşmasını kazanarak Fethiye’ye moralli gitmek istiyoruz.Böylesine önemli bir maçta taraftarlarımızı da her zaman olduğu gibi bizleri yalnız bırakmayacaktır’’dedi.