Yılmaz, Çukurova’da Akbaş’a Seçim Bürosu açtı - Adana UlusAdana Ulus

1 Mart 2021 - 15:42

Yılmaz, Çukurova’da Akbaş’a Seçim Bürosu açtı

Son Güncelleme :

11 Şubat 2014 - 14:21

mhp_ali_seyfettin (1)Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova Adayı Ali Uğur Akbaş’ın Belediye Evleri Mahallesi’ndeki Seçim Bürosu açılışını Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz yaptı.

Ali Uğur Akbaş, seçim büro açılışına gösterilen ilgi nedeniyle vatandaşlara teşekkür etti. Akbaş, 30 Mart seçimlerinin hem ülke hem de Adana açısından önemine değinerek destek istedi.

Belediye Evleri Mahallesi’nde yapılan açılışa MHP adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, İl Başkanı Mustafa İzgioğlu ile çok sayıda vatandaş katıldı. MHP Çukurova adayı Ali Uğur Akbaş, Çukurova İlçesi’nin kendiliğinden oluşan bir şehir olduğunu, hizmetten yoksun bir 5 yıl geçirdiğini, bir 5 yıla daha sabrı kalmadığını ifade etti.

Ali Uğur Akbaş, Çukurova için yapacakları birçok projeleri bulunduğunu anlatarak,”Her mahalleye bir sosyal tesis yapacağım. Bu tesiste havuzdan tutun da düğün salonuna, kütüphaneden yeşil alana kadar her şey olacak. Ayrıca bu tesislerde o mahallenin işsiz gençleri çalışacak. Birçok şehirde bulunmayan Gölümüz var. Ancak bugüne kadar verimli şekilde kullanılmamış. Bu göl kenarında başta teleferik hattı olmak üzere, Butik oteller, plaj, vatandaşımızın güvenli bir şekilde gelebilecekleri alanlar yapacağız. Yani Turizme açık bir alan olacak ve ilçemizin ekonomisine katkı sağlayacak. “dedi.

Akbaş, yeni evlenecek çiftlere ucuz konut, kültür ve taziye evleri, iyileştirme merkezi, kadın konuk ve yaşlı evi, sanat elişi atölyeleri, çok amaçlı spor salonları, hayvan misafirhaneleri yapacaklarını dile getirdi. Akbaş,”Her şey Çukurova için.  Yeni projelerimiz de var. Zamanla bunları da açıklayacağız. 30 Mart seçimleri hem ülkemiz, hem de Adanamız için çok önemli. Kısacası Çukurova’yı cazibe merkezi haline getireceğim. İnşallah ben Çukurova Belediye başkanınız olacağım ve sizlerin de desteğiyle hepinizi hizmete boğacağım.”diye konuştu.

MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, ülkenin içinde bulunduğu durum nedeniyle yerel seçimlerinin önemini vurgulayarak,”Son yaşanan yolsuzluk olayından sonra artık bu hükümetin gerçek yüzü ortaya çıkmıştır.  Partimize olan ilgi, inanç ve güven her geçen gün daha da artmıştır. Bununda seçime yansıyacağına inancımız tamdır. Sandığa sahip çıkıp, oylarınızı üç hilale basın.”dedi.

mhp_ali_seyfettin (2)