Zorlu Periyoda Girdik - Adana UlusAdana Ulus

28 Şubat 2021 - 18:02

Zorlu Periyoda Girdik

Son Güncelleme :

13 Şubat 2014 - 16:32

Adanaspor’da Tavşanlı Linyitspor maçı hazırlıkları son aşamaya geldi. Osman Yereşen Tesislerinde günü tek antrenmanla geçiren Turuncu Beyazlı takımda hafif sakatlığı bulunan Fatih Şen çalışmada yer almadı. Ağrılarından dolayı dinlendirilen tecrübeli oyuncunun önemli bir sorunu bulunmadığı ve Cumartesi günü takımdaki yerini alacağı açıklandı.

Bu arada Cumartesi günü oynanacak olan karşılaşmanın taktik provası bugün yapıldı. Futbolcuların hırslı ve istekli oldukları gözlenirken ikili mücadeleler oldukça sert geçti. Sakatlığın yaşanmadığı antrenmanda Teknik direktör Levent Eriş sürekli olarak oyuncularına uyarılarda bulundu.

Adanaspor takım kaptanı  Merthan Açıl, Tavşanlı maçıyla beraber zorlu periyoda girdiklerini takım olarak hedeflerinin 9 puan olduğunu söyledi. Özellikle rakiplerle oynanacak olan maçların lige direk etki edeceğini söyleyen tecrübeli oyuncu’’  Tavşanlı maçını kazanıp Fethiye deplasmanını düşünmeye başlayacağız. Ardından Denizlispor ile kendi evimizde kader maçımızı oynayacağız. İnşallah 3 haftayı kayıpsız atlatmak istiyoruz. En önemli maç en yakın maç düşüncesi ile hareket ediyoruz. Taraftarımızın desteği ile maç sonunda gülen taraf olmak arzusundayız’’dedi.